Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 04.10.2014 12:21
[kajulci]
> [najobj]
>vrtljaji so pomembni in ne prestava, ker je tretja za 60 km/h v odvisnosti od avtomobila lahko dosti ali pa malo ... ja, in ker ženska motorja ne "čuti", tega ne razume in tudi če hoče vozit varčno, ne more ... khmm, se opravičujem izjemam še enkrat ...
Saj ga sliši, pa ga ignorira :) Pa tudi npr. ko ji jaz rečem, da naj prestavi v četrto, ker mi gre motor na živce, tega ne naredi, ker je četrta samo za visoke hitrosti :)

p.s. govora je o varčni vožnji, čist tko mimogrede, ne pa o pospeševanju. Tko da, odvisno, o čem se pogovarjamo, je pomembno izpostaviti ali hitrost ali pa obrate. Če pa bi se pogovarjali o varčnem pospeševanju, potem pa lahko prešaltava na obrate.
... evo, tukaj forum.finance.si/?m=...992&single sem pozabil povedati, da res ne vem, zakaj je Vsemogočni hotel, da do mnogo kompleksnejših življenskih zadev večinsko zelo čuteče ženske večinsko tako slabo čutijo potrebe čisto navadnega kupa železja, ki se mu reče motor ...

P.S.: zadnje cajte tako propagirana varčnost vožnje je v luči tega forum.finance.si/?m=...643&single nekaj najbolj zblojenega, kar si sploh lahko zamislim, ker isti ljudje propagirajo in izdelujejo vedno večje in močnejše "zverine", ki za svoje "življenje" potrebujejo vedno več, v isti sapi pa isti ljudje propagirajo varčevanje pri njihovi "prehrani" ... khmm, da zdaj niti ne govorim o dejstvu, da je varčna vožnja z napačnimi vrtljaji v napačnem trenutku istočasno tudi zelo nevarna, le da je nevarna predvsem za druge zaradi varčevanja znervirane udeležence v prometu in tega noben ne meri, ker je v poročilo o nesreči policiji bolj preprosto napisati prehitra vožnja, premajhna varnostna razdalja ali pa vožnja po napačni strani ceste ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(