Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202104 sporočil: 4.404
[najobj]
> [jani639]
> > [najobj]
> > ... (opazili smo) Na ruskih konvojih izdelki Droge Kolinske ...
> >
> > ... khmm, niso pa Financarji do zdaj opazili, da Droga Kolinska s Slovenijo že nekaj cajta nima nič, ampak da je Droga Kolinska v lasti Hrvatov iz www.atlantic.hr/hr/n...proizvodi/ , tako da res ne vem, kaj nas briga njihovo poslovanje ...
> >
> >
> > P.S.: Mercator je tudi v lasti Hrvatov, če boste na ruskih konvojih mogoče kakšno Mercatorjevo vrečko opazili ...

> mene bolj zanima kdo so lastniki atlantica....pa da ne boš presenečen,hehe

... evo, če mene kaj vprašaš, bi rekel, da je en izmed lastnikov Igor Bavčar, ker je on že z malo Drogo Kolinska v okviru Atlantic Group zadovoljen in velikega Istrabenza sploh nikoli ni hotel in ga je samo zato razjebal ...
te zadeve so zelo čudne.. najprej se je zgodila hišna periskava pri kosmini,priprt,takoj izpuščen in ops..lej igija na čelu istrabenza..tistega igiaija o keterem se je že 93ga šepetalo da meri na vrh petrola..očitno je vseen premejhna riba,kolikor se pa sliši okoli je vseen solastnik obmejnih prodajalen

www.delo.si/gospodar...rstvo.html

veš,sej če je kupec tuja firma to še ne pomen da je tujec tud lastnik,pri vseh teh milijardah ki so izginile v tujino...

PS:zadnč sem naletu na ex delavko kolinske,bosanka,lih da je znala slovensk,pa jo pobaram,a delate še kaj v fabrki? ma jok, vse je šlo v bosno, hrvaško..in to pove s tako žalostjo..in ti,maš drugje šiht? ma kje pa,zavod itd....
kdaj se bo folk spametoval da napredeno le ni tako napredno kot nam lapajo po medijih....da farbajo folk,polnjo pa svoje žepe..

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(