Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Delate v tujini? Tam lahko plačujete davke

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

artEdge sporočil: 111
[Glavni forum] Tema: Delate v tujini? Tam lahko plačujete davke
[#2443717] 12.08.14 11:48 · odgovor na: grekom1 (#2443621)
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: artEdge 12.08.2014 11:50
Se povsem strinjam, to je prva stvar ki je prišla na pamet meni, da so delavci v tujini samo neto uvozniki kapitala kar bi morala država nagrajevati ne pa še dodatno obdavčiti, še posebej ob dejstvu da si je potrebno tako ali tako v tej naši državi vse plačati sami, tako da tiste floskule o tem kaj vse nudi država mi gredo samo na smeh, jaz vidim samo plačaj plačaj, karkoli hočeš plačaj, tudi tisto kar bi moralo biti zastonj to ni, ker te pod pretvezo da so čakalne vrste v letih ali pa da so dohodki previsoki, prisilijo, da še to plačaš. Sedaj bi imeli pa še eno nakazilo kar tako v tri dni, en extra bonus za nič in to ne majhen.
Naj še dodam, da človek ki gre delat v tujino gre za to da sasluži kak cekin več in za to mora tudi pošteno več delati, ker če hočeš tam uspešno opravljati svoje delo moraš za to ponuditi bistveno več kot domačin. Potem ti pa pride en naš birokrat in reče ne, ti pa že ne boš imel več, plačaj meni kar ti da več tuja država, krtetenizem brez primere.
Tu bi bilo še veliko za napisat, človek kar ne more verjeti kake umotvore uspejo naši vedno lačni in preštevilni birokrati naumiti, amapak če bo šlo tako naprej, bodo po sili razmer ljudje res prisiljeni odjaviti rezidenco in bye bye svež dotok kapitala. Pri vseh takih in ostalih bedarijah, ki si jih namišljuje naša dražva, bodo tu ostali samo še javni uslužbenci in par revežev. Potem bodo pa končno vsi srečni.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen