Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Draško Veselinovič gre v Bruselj

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-293268 sporočil: 1.693
[Glavni forum] Tema: Draško Veselinovič gre v Bruselj
[#2426518] 10.07.14 15:51 · odgovor na: (#2426348)
Odgovori   +    7
No ja, 'kaj so dotični naredili koristnega?' Zaščitili so svojo dejavnost z neko reklamo, z napisom na vrata, z neko spletno stranjo ipd. Pa mogoče so dotični sedaj celo deležni kritike po nedolžnem, mogoče pa od vseh do zdaj še najbolj delajo ... Kdo to ve, kdo bi vedel? V bistvu je treba majčkeno otežiti dostop do denarja vsem, pooblastila obnavljati, pravico upravljanja ipd. (za to gre, pri tisti oddvojitvi javnega kapitala od države, da ta ne odloča nekaj na pamet in za vse večne čase)
Ne, mi bi morali vedeti.
Ni treba otežiti dostopa, treba je vedeti ali je koristno, če je, potem pa vzpodbujati, ne pa vnaprej ploskati ali vnaprej obsojati- bistvo zaradi katerega sem jaz repliciral ob vseh teh zapisih ob tej novički, ker dvomim, da ima vsak, ki kaj tu nekaj na forumu zapiše kot zlato resnico o financiranju, zapiše dejansko stanje, ne pa popullistično strankarsko prirejeno.
Raziskovalni novinarji pa so za to plačani, da dobimo tudi preverjena resnična, nezmanipulirana dejstva na mizo.
Pa kaj mi pomaga, če si politiki razlagajo medije kot nepristranske tiste, ki bodo poročali uravnoteženo- beri objavljali še njihove laži.

Se bodo volivci v dvojnih lažeh bolj demokratično, pravilno odločali?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen