Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
[Glavni forum] Tema: Zdravniki ob plači zaslužili 151 milijonov evrov
[#2359088] 27.03.14 19:44 · odgovor na: (#2358995)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 27.03.2014 19:46
[gsavli]
> [najobj]
> > [gsavli]
> > > [bc123a]
> > >
> > >
> > > Ampak, pac, ocitno je to sistem, ki si ga ogromna vecina prebivalcev zeli.
> >
> > Zblojen sistem za zblojen folk = normalno stanje.
> >
> > Moja 2 centa: bohvarej kaj spreminjat, pol bo sele pizdenja med prebivalstvom, ki si sprememb v resnici ne zeli. Ne zeli si niti pregona korupcije (pol bi sele pizdili, ko bi vsi morali v cakalno vrsto, brez preskakovanja vrst), niti spremembe nacina financiranja, nicesar.
> >
> > Samo brez sprememb. Malo vec zdaj kokodakajo sicer neto placniki, a v resnici niti tile ne zelijo kakih bistvenih sprememb (razen seveda one mantre, da bi raje bili tudi oni med neto koristniki, ne placniki - ja, tough luck, tak sistem zmore le max. takintak procent ciganov, en pa mora ves hec tudi zanje placvat).
> >
> > Samo brez sprememb, pol bi sele bila revolucija.
> ... čuj, jaz sem neto plačnik in zelo rad ne bi postal neto koristnik, ampak bi še naprej rad ostal neto plačnik ... no, vendar mi to ni uspelo in sem zaradi nekajletne čakalne vrste poleg neto plačnikov pristal še med samoplačniki ...
>
> P.S.: takšna forum.finance.si/?m=...199&single praksa je običaj in je narobe, pa da me jebeš ...
jaz imam polno zaupanje v volilce, da bodo zrihtali vse skupaj tako, kot si njihova podzavest želi, z vgrajeno korpucijo in vsem.

o, čakaj, saj to pa že imamo, kje je pol problem? :)
... eh, ne tvoj ampak moj problem je, da sem si jaz v svojo podzavest zabil, da bi rad še naprej ostal neto plačnik, pa mi to očitno ne bo uspelo, ker bom poleg neto plačnika zaradi nekajletne čakalne vrste še samoplačnik ... khmm, če bom bognedaj spet kdaj moral biti neto koristnik ...

P.S.: tista običajna praksa tukaj zgoraj ni korupcija, ampak je napaka v sistemu ... khmm, vključno z napako med volilci, kar pa je seveda tudi tvoj problem ...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(