Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.920
Zadnja sprememba: najobj 27.03.2014 09:24
[NavadniNimda]

(Najobj ne zna quotati, ne da bi HTML markup skorumpiral, pa moram jaz za njim pucat. Socializem pač, eni delamo, eni blebečejo in Jozota Brozota hvalijo. Some things never change. :S)
... čuj, kaj je to HTML markup ? ... čuj, kaj je to tota oznaka na začetku tega posta, ki jo vidiš, če citiraš toti post in si jo ti vtaknil, da si včeraj popravil svojo napako ? ... khmm, samo vprašam ...

P.S.: če klikneš na moj nick in pogledaš čisto vsak moj post, boš videl, da pri meni vse štima, ker sem namreč glih jaz tisti tvoj vključno s HTML markupom vsestransko skorumpirani post popravil, da se poševni tisk ne bi vlekel čez celi thread ... no, potem pa si očitno opazil, da oznake za poševni tisk nisi pravilno zaključil, si svojo napako naknadno popravil in si jo po svoji dobri stari navadi seveda pripisal meni ... ja, some things never change ... aja, in Črt bi seveda forum lahko malo porihtal, da napaka v označevanju teksta v enem postu ne bi vplivala (= privzela obliko zapisa) na vse poste, ki tistemu postu sledijo ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen