Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Basni državne draguljarne

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-247964 sporočil: 6.948
[Glavni forum] Tema: Basni državne draguljarne
[#2358328] 27.03.14 06:35
Odgovori   +    34
"Lahko je sočen zrezek ali pa le ostanki, primerni za golaž."
Ne, le za govejo "župo" je primeren. Tisto, ki jo jemo v nedeljo z domačimi rezanci, svinjsko pečenko "restanim" krompirjem in zeleno solato, zraven pa poslušamo radio Veseljak. To je naša stvarnost, to je naš nacionalni interes. Povrh vsega smo na to še sila ponosni in tega si ne pustimo vzeti.
Koalicija se ni zmožna poenotiti o ničemer. SD tuli o veleizdaji, premierka nekaj govori o oknih v svet, ki se ga v resnici na smrt boji, Desus prav dobro ve, da njihova volilna baza sploh ne razume zakaj bi morali naša sveta podjetja prodajati grdim tujcem, Virant skrbi le za svojo rit. Prav zato nimajo niti toliko interesa da bi ustanovili holding, kot jim nalaga že sprejeti zakon, ki bi v resnici sploh omogočil začetek resne prodaje. Prav zaprav je edina stranka, ki se, vsaj upam v resnici, zavzema za prodajo podjetji SDS, saj SLS in NSI nimata volilne baze, ki bi bila temu naklonjena in se zato prodaji ali vsaj razpravi o tem izogibata. Predvsem SLS je tipična stranka nacionalnih interesov (spet smo pri goveji župi).
Torej se strinjam z g. Lipnikom, ne gre le za neznanje, ki ga je v izobilju, gre pred vsem za to, da mi tega nočemo. Mi še tistega gnoja pod ptelinom ne bi prodali, če se le da. Smo zaplankana rdeča deželica na napačni strani Alp, kaj hočemo. Mi nočemo biti srednja Evropa, mi hočemo biti Balkan pri tem pa ne vidimo, da se še Balkan med tem spreminja. Princa na belem konju pa ni od nikoder, da bi poljubil in zbudil to spečo, v rdečo omamo zavito princeso.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen