14 min
Pomembna nova zmaga podjetniških izbrisancev na ustavnem sodišču 1
23 min
Večer: nov sistem omrežnin bo prestavljen za dve leti
42 min
Fiskalni svet ima več pripomb na proračune za obdobje 2024 in 2027
52 min
Slovenski Siemens prejemnik nagrade feniks za najboljši projekt poslovnega svetovanja
1 ura
Hrvaški velikan z avtodeli je na zadnjem pohodu prevzel tudi slovenski del Stahlgruberja
1 ura
TOP ČLANKI - Kaj danes berete
1 ura
Zakaj je Tito prejel italijansko državno odlikovanje in kaj imata s tem vprašanje meje in gospodarstvo
2 uri
Delež eko kmetij večji. Kakšni so drugi kazalniki zelene rasti?
2 uri
Kako smo razglasili ESG-prvaka 2024 in zakaj so udeleženci (tudi nam) tako ploskali
2 uri
Guverner Vasle za Bloomberg: Junijski rez izgleda verjeten, tudi nadaljni, če se uresničijo gospodarske napovedi v praksi
3 ure
Pomoč ali past na cesti? Na to pri avtovlekah pazite, da ne boste plačali preveč
3 ure
Apple bo morda pričel s proizvodnjo iPhonov v Indoneziji
3 ure
Terme Olimia sredi več kot 60-milijonskih naložb
4 ure
Kaj preostane kmetiji, ki zamuja z odplačevanjem posojila
5 ur
Ste pozabili uveljavljati olajšavo za otroke? Še imate čas, večina do 29. aprila
5 ur
Relax: s preoblikovanjem v delniško družbo do še večjega ugleda (Oglas)
5 ur
Vino tedna: Chardonnay erigone 2021, Domaine Vicomte de Noüe-Marinič
5 ur
Natečaj: S kmetije za Vas 2024 (Oglas)
5 ur
Klet Vipava 1894 ima novega enologa
7 ur
Volitve na Hrvaškem: HDZ 61 mandatov, SDP 42 1

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.813
[dob]
Bratuškova: Zadolževanja ne moremo končati čez noč

Da bi človek lahko odplačal dolg, mora biti sposoben najprej zaslužiti zase, torej za življenje, potem pa še nekaj malega čez, da lahko od presežkov vrača dolg.
Če to, da "ne moreš čez noč končati zadolževanja" pomeni, da je zate 22 let prekratka noč, pomeni, da potrebuješ še najmanj eno takšno noč, da boš sploh sposobna zaslužiti dovolj za življenje. To je dodatnih 20 let!

Potem pa potrebujemo še izkušnjo oz. znanje, kako ustvariti še nekaj presežka, da bomo lahko dolg vračali. To pomeni še dodatnih 20 let, glede na to, da so na tej geografski širini noči zate prekratke.

To pomeni, da dolga sploh nikdar ne boš sposobna vračati. Šestdeset let so tri življenja, tri generacije!

Meni se zdi, da si boš ti še kar naprej denar sposojala in se zadolževala. Boli tebe kita za to, kdaj bo ta država sposobna pridelati neko vrednost za lastno preživetje, torej samo za enostavno reprodukcijo.

Da se razumemo, prva štenga je: zadolžena, a zmožna poskrbeti sama zase!

Govorimo o nadaljevanju! Drugi štengi, na katero stopiš, ko prineseš domov nekaj malega več, kot pa porabiš! Tedaj šele lahko ZAČNEŠ vračati dolg.

Brez tega država sploh ne more obstajati samostojno.

Zdaj nismo sposobni pridelati niti za lastno preživetje! Ta država nima niti najmanjšega pojma, kako upravljati z imetjem, saj ima težavo z razumevanjem lastnine!!! če nekaj ni moje, ali pa je pogojno moje, ker se mi vpleta država v MOJE upravljanje z MOJO lastnino na način, da z MOJO lastnino ne morem upravljati, potem takšna država nima pojma o tem, kaj sploh pomeni vladati!

Moje mnenje je, da ti sploh nikdar nisi nameravala vračati dolgov in da boš noč, torej zadolževanje, preprosto raztegnila čez vse stoletje. Jebe se tebi za državo in za nas.

Lahko bi se že enkrat zbudila iz kučanovih tisočletnih sanj, ti lajdra smešno oblečena!
BRAVO!!!!

Baba nima namena vračati kreditov SPLOH.

PS Bogi moji otroci in njih otroci, če ne spomako-jo pravočasno.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen