Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-202357 sporočil: 1.374
Premierka Alenka Bratušek meni, da je nepremičninski davek najboljši ukrep za konsolidacijo javnih financ
A ja ? Morda za vaš nivo "znanja".
Končali smo z brezglavim varčevanje, ki je - dokazano s številkami - negativno vplival na gospodarstvo."
A ja?? Bi mi prosim razložili, kaj za vas pomeni "varčevanje"??(za razlago sem na voljo)
"Pozna ga praktično celotna Evropa, mislim, da ga dve državi trenutno nimata. Še vedno slišim, da bi bilo bolje, če bi prišla trojka. Naj vam povem, da so morale države, kamor je trojka prišla, davek dvigniti."
A "tretja možnost pa ne obstaja"?? Časi črno - bele TV so že nekaj časa mimo.
Državna poraba je še vedno negativna, je pa še vedno bistveno manj negativna kot v preteklih obdobjih," je med drugim dejala.
He,he, In tako bo ostalo , dokler ne boste spoznali, da je treba spremeniti SISTEM ( šele potem boste lahko ugotovili, česa vse NE POTREBUJEMO in na podlagi tega odločili KJE JE VIŠEK)
Bratuškova meni, da je davek na nepremičnine pravičen. Omenila je, da je zdaj znano, da je bil v marsikateri občini prejšnji način izračuna nadomestila protiustaven - naštela je nekaj občina
In kdo naj skrbi za USTAVNOST?? Ulica??
"Ni prav, da vsak župan po svoje določa, koliko bo neko podjetje obdavčeno," je dejala in dodala, da so občine zaračunavale zelo različno višino nadomestil, od 0,001 pa vse do treh odstotkov
RES NI PRAV, gospa premierka.
Kako naprej? Premierka pravi, da je cilj zmanjšanje administrativnih ovir.
Zato delate prav vse, da jih POVEČUJETE?? Aloo?


A tudi vaše uvajanje davka NI PRAV!( za dodatna pojasnila na voljo)
'Naša naloga je, da ljudem povzročimo čim manj problemov'
A SE ZAJEBAVATE ALI MISLITE RESNO??
"Naši državljani trenutno ukrepov še ne čutijo, a jih bodo. In to kmalu."
Upam čimprej( ker čas je denar) in prej ko vas zamenjajo bolje bo(sorry mate). Bojim pa se da se ne strinjava s SMERJO učinkov!!

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen