Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Po službo kar v kratkih hlačah

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-200682 sporočil: 2.095
[Glavni forum] Tema: Po službo kar v kratkih hlačah
[#2204545] 29.08.13 09:31 · odgovor na: Brane (#2199569)
Odgovori   +    0
[brane]
> [mocah1]
> S kakšno odliko se šele kiti Predsednica vlade!?!
> Živalski vzorci, "vi nid tajm" znanje tujega jezika, tekstilna izobrazba in plagiatorski magisterij, vse na račun nas budal v tej državi!
> Finance pa pišete take kretenizme, tudi meni se večinoma zdi, da imam sogovornike, ki niso vredni vžiga avta, bolj alarmantno pa je, da na razgovoru delodajalec večinoma ne ve zakaj je sploh tam - in žal je tako večinoma v Sloveniji, tako da tuje raziskave niso za tele naše bolne kraje prav nič relevantne!

Včasih se boš moral malo pogledati v ogledalo, pa ne s svojimi očmi.

Dolodajalec natančno ve, zakaj je tam!
Zaradi svojega delovnega procesa in naročil očitno potrebuje dodatnega sodelavca.
Izbira ga po merilih in postopkih, ki se mu zdijo pomembni, da bo dopolnil ekipo za izvedbo naloge.

Pri tem ob izboru išče kompatibilnost ekipe in morebitne presežke med kandidati, ki bi ekipi dali nekaj več, kar je v današnjih časih možno, ker se za delovno mesto prijavi nekaj deset kandidatov.

Če pa si ti poln samega sebe, še ne pomeni, da si presežek.
Najlažje je seveda svoj neuspeh prevaliti na tistega, ki je izbiral, in ga proglasiti za nesposobnega odkriti tvojo "polnost samega sebe".

Tale odgovor je prav patetičen in tipičen za slovensko družbo. By the way-odgovor tipičnega povprečnega kadrovnika v izkoriščevalskih zaposlitvenih agencijah, ki večinoma služijo le z oddajanjem delovne sile kot "tretjega partnerja" in od že itak bednega zaslužka kandidata nastavijo še svoj pisker.
Pa še nekaj, če so slovenski delodajalci tako strukturirani in polni znanja o svojem delovnem procesu, me zanima kje so potem te naši produkti, ki bi nam dvigali produktivnost in nas postavili v sam vrh gospodarskega razvoja?
Namreč ta del nisi razložil, se pravi dragi moj produktivnost te hebe,....

BTW Koliko zaposlitvenih oglasov je priktiti marketing za družbe, katere nikoli ne najamejo dodatne delovne sile?

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(