Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Oskrunjeno obeležje na Roški

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[Glavni forum] Tema: Oskrunjeno obeležje na Roški
[#2134706] 02.06.13 23:12 · odgovor na: (#2134677)
Odgovori   +    1
[janezpizdek]
> [čarli]
> > [Tejči.]
> > Če je Miksi takšen frajer bo vse kar ima predal ustreznim organom in se bo zadeva razčistila.....
>
> A zadeva se bo kar razčistila? Daj ne se smešit;) Se vidi, da ne veš kaj vojska in politika sploh je;)
>
> >če pa ne bo, pa ostane vse tole samo blodnja nekega posameznika, ki misli, da je frajer......
>
> Ah ja spet te blodnje kar rečejo drugi. Kar reče pa jajo pa vse 100% drži nda:)

Ok, evo, Jajo je gnoj. Legendarni komandant Čarli je vedno govoro in zdaj je dokončno - Jajo je največji gnoj od človeka severno od ekvatorja y bogamy y šyre. Etooooo!
Hmm, zakaj se mi zdi, da nisi iskren in ti srček še vedno bije za jajota?:) No jaz drgač o jajotu samo trdim, da je isti kot pingvini;) Pač kar se tiče v rabotah so brothers in arms...
No, zdaj ti nam povej kaj bi tebe osrečilo in zadovoljilo.

Da ga obsodijo na 100 let zapora?
Da se sam fenta?
Da ga v Lepeni brez možnosti apliciranja seruma piči afriška zelena mamba, ki se je tam znašla misteriozno, hehe?
Vep kaj bi ne prvo osrečilo;) Da bi se jajo nehal pasti na državnih jaslih. To bi bilo prvo. Potem pa še vse ostalo;) Je pa zanimivo, da me sprašuješ samo o njemu:)
Če je prvo, daj nam povej s čim, s katerimi dokazi se to doseže. Bi šlo?
Dokazov je ogromno, da bi si zaslužil lepo bivanje na dobu;) Njegovi prijatli v celici bi pa mogli bit še palček, opankar in bavčar:)
Če je drugo, prosim povej, ali si ga ti vsaj prosil, da se naj sam fenta?
Nobenmu ne privoščim, da se sam fenta;) Bo šlo zdaj šamanček?
Če je tretje, imaš kakšno idejo kdo in kako bi to mambo podtaknil ke v Lepeno in s tem storil ta "plemeniti" karbarizem?
A treba na to bedasto vprašanje sploh odgovarjat?:) Drugače pa ti ni jasno kdo so liberalci in zakaj se zavzemajo nda;)
Če pa ni nič od tega, daj nam v dveh stavkih povej kaj se naj žnjim zgodi i kako to dosežemo, ne da bi pri tem sami postali največji zločinski gnoj.
A da bi se znašel na dobu bi bilo pa prehudo za tebe nda.)
P: Jaz sem za to, da vsi politiki, ki so kadarkoli stopili na slovensko politično sceno izginejo iz politike in iz bližine upravljanja z državo, iz bližine državnega denarja, funkcij, oblasti, moči...Vrstni red odhoda je idealno vsi naenkrat, če pa to ne gre, potem najprej kompartijska tolpa rdečih talibanov, ki so bili in so še vedno kompartijini, takoj zatem pa Janša, ki je bil, ma ni več kompartijin, saj ga kompartija hoče na vsak način eliminirati s scene, vred s svojimi andrejisštajerske, ki brez slabe vesti radi skupaj s kompartijo in skupaj z Janšo vzakonijo antinarodne zakone, recimo najbolj lopovskega ever - pokojninskega.
No meni je pa vseeno za vrstni red ker vem, da eni brez drugega ne morejo živet in bi v trenutku propadli;)
Kar pa zadeva orožje, patrije, brezplačnike, korupcijo raznorazno vobče, prosim lepo, vsi odneite dokaze tožilstvu, pa sikter na sodišče, sodišče naj obsodi barabo, pa bo, ...
Aja a ti verjameš udbovskim sodiščem al kako?:) Sploh pa ani zanimivo, da jajo ni izgubil še nobene sodbe kogar je tožil. Očitno ima že dobre udbovske zveze in poznanstva;) In jaz se ne mislim ukvarjat z jajotom in tožilcem dajat dokaze. Namreč dokazov je vse polno. Zakaj nič ne ukrepajo je pa tudi znano. Namreč zadeve so zastarale, če ne veš;) Aja pa zanimivo, da ni prišlo nobeno poročilo o pisalnem stroju v zvezi z depalo vas. Zanimivo kajne;)
alpa šuti, jebotealah!
Koji si ti kurac, da boš meni pisal da naj utihnem sikter bebasti?;)
Alpa vsaj priznaj, da je to zgolj tvoja vrednostna sodba, da za dokaze ne veš, pa magari zraven dodaj na koncu še sintagmo "na žalost ni možno zbrati dokaze, čeprav vem, da je baraba", ti bomo forumaši že to tolerirali.
A si ti kakšno knjigo prepral v zvezi s preprodajo orožij?
To, da se neki pačite pa se sklicujete na Kunstlja, pa na sojenje v Avstriji, pa na sojenje na Finskem, pa na neke knjige in romane in ne vem kakšne kvazi dokaze, ki jih v bistvu misinterpretirate, distortirate, prikrajate, manipulirate in potvarjate, je brez veze in vam kredibilnosti ne bo vzpostavljena, niti, če še bolj hitite mutiti in gebelsovati. Dobro?
Katere knjige in dokaze misinterpretiram, distortiram, prikrajam, manipuliram in potvarjam? Dajmo šamane ppa ja ne bo samo pri besedah ostalo?:)
Sicer pa sem jaz, poleg odstranitve politikov s scene, tudi za to, da se za odgovornost vpraša vse državljane, ki so vztrajno volili te politike in so se navijajoč za ali proti tem politikom pripravljeni stepsti, morda celo poklati, da o laganju in potvarjanju niti ne govorimo.

Tudi sam sem parkrat prekinil abstinencijo pa volil Janšo recimo takrat, ko je mahal z Mrkajićem in EDS, v veri, da bo demontiral satanski lopovski sistem kompartije, a me je razočaral in v poslednjem mandatu sem spet abstiniral. In sem vesel, da sem, kajti ne bi prenesel strašnega udarca slabe vesti, da sem volil gnjide, ki so se združile s komunistično tolpo in vzakonile najbolj zločinski pokojninski zakon ever.

In ader wordz, jaz sem že 5 let čist, a tudi nikoli pred tem nisem bil slepi navijač enih, niti slepo sovražil OneDruge, za svoje zahteve volivcem po eliminaciji komunističnih lopovov iz parlamenta in oblasti, ter njihovih lopovskih zakonov iz sistema, imam argumente in corpus delicti in to dobesedno.
Imaš argumente samo na podlagi tega ker nisi volil?:)
Kaj pa ti Čarli? Kje so tebi dokazi? Ne za vse, za nekatere zadeve so moji dokazi o Janša-Kučanovih antinarodnih združenih zlodelih tudi tvoji, recimo ta povezan s pokojninskim zakonom. Če seveda nisi tudi ti eden tistih, ki Janšo sicer strastno sovražijo, a ga za pokojninski zakon hvalijo, za katerega bi sicer morali upravičeno sovražiti, ga pa ne, češ, dobro, tu je pa bil priden kuža, hehe.
Hehe spet si brcnil v temo kot ponavadi:) Ampak hej nič novega, da pizdek kot si meni podtikaš kar mi pač podtikaš. Pač v tem je jajo neprekosljiv. In njegovi učenci-med te te štejem zdraven, če se slučajno ne prepoznaš-tudi:)
LP shaman

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen