Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Merklova: Rešitev za Ciper moramo iskati skupaj

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[Glavni forum] Tema: Merklova: Rešitev za Ciper moramo iskati skupaj
[#2055144] 20.03.13 17:24 · odgovor na: (#2055131)
Odgovori   +    0
[NavadniNimda]
> [čarli]
> > [NavadniNimda]
> > > [čarli]
> > > > [NavadniNimda]
> > > > > [janiee]
> > > > > saj že imamo primer - Isdlandija. pa imam nekako občutek, da jim gre bolje kot poslušnim Grkom!
> > > >
> > > > Ja, ja, prav gotovo jim gre bolje, celo bežijo od zadovoljstva:
> > > > www.newsdaily.com/st...d-economy/
> > >
> > > A iz grčije pa folk ne beži al kako? Aja točno tam dobivajo še vedno nezasluženo visoke penzije in državne plače od eussr birokratov:) Seveda eussr birokratom ne gre nič iz njihovega žepa ampak gre iz našega. Seveda tovariš nimda odobrava, da se socializira dolg, ker pač to komunisti edino znate ane:)
> >
> > Kje in pri čem dejstvo, da folk beži iz Grčije, negira dejstvo, da folk beži iz Islandije?
>
> Kje sem pa pisal da se negira to dejstvo?

A nisi pisal? Kaj si pa potem odgovarjal? Si samo izkoristil priliko, da mau lupetaš o lepotah Nacionalne suverenosti Ciperaških luzerjev?
A sem jaz dajal link od islandije in dal komentar da gre tudi islancem slabo oz da se izseljujejo ali si to ti naredil tovariš nimda? Ker vemo odgovor, lahko zaključimo, da pač ti hočeš s svojo propagando pokazat, da gre islancem slabše kot grkom;)

> To hočeš ti narediti s svojo propagando ko kažeš na islandijo;)

A zdej že direkt negiraš dejstvo, da se Islandija razpada?
Aja a da razpada? Kje pa? Prej bo razpadla tvoja beloved eussr kot islandija:)
> Namreč janiee je napisal, d ajim gre boljše kot grkom.

Seveda, ko pa imajo takoreko; ekskluzivo na prodajo slanikov Evropi.
In kaj potem? A te to kaj moti tovariš nimda? A bi jih "usrezno" reguliral in še obdavčil, da bi doživel komunistično nirvano?:)
> In to je zagotovo resnično. Namreč grki umirajo na obroke.

Oni umirajo že od antike.
Aja in pred bolnišnicami tudi umirajo ane:)
> Ampak hej eussr komunisti mislite, d atreba evro ohraniti za vsako ceno ane. Pa magar če naredite vojno...

Tudi jaz mislim, da je Evro treba ohraniti, to sploh ni vprašanje tlele.
Ja itak, saj komunisti ste bili vedno in povsod za centralno plansko gospodarstvo. Kdor vam je nasprotoval ste ga pa poslali na posebno "izobraževanje". Pač komunisti obvaladate te zadeve;)

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(