Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek O novi stranki

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
[Glavni forum] Tema: O novi stranki
[#2054836] 20.03.13 14:08
Odgovori   +    12
Zadnja sprememba: 0329Softb 20.03.2013 14:10
Ko so nacisti prišli po komuniste, sem bil tiho, saj vendar nisem bil komunist. Ko so zaprli socialne demokrate, sem molčal, saj nisem bil socialni demokrat. Potem so prišli po sindikaliste in nisem rekel nič, saj nisem bil sindikalist.
Zelo slabo je, če se po kogarkoli hodi. Komunjari so od leta 45-91 hodili po ljudi zaradi vicev tako, da o tem katera svinja je bolj svinjska sam ne bi diskutiral. Bil bi ZELO VESEL, če bi naštete (vključno z nacisti), po katere so nekoč hodili nacisti, danes družba povsem ignorirala. V veliki meri so krivi za pizdarije - tudi danes!
To je tista, po kateri gredo naši športniki.
No ja. Koliko njih? 50,60? To ni pot za mase.
Tina Maze ni zmagovalka zato, ker bi prelisičila sistem ali našla luknje v pravilih (kot je postala prislovična navada slovenskih pravnikov, ekonomistov itd.), ampak zato, ker je najboljša.
;) Ne vem no, jaz sem slišal drugo zgodbo.
Da je lahko postala najboljša, se je morala najprej ukvarjati s "politiko". Sistema ni prelisičila ampak se mu je uprla, iz njega izstopila ter postavila svoj "sistem".

Tonemo iz dreka v drisko, vodeni s katastrofo od politikov. Kaj, če bi si kdo kdaj drznil pomisliti, da je nekaj hudičevo narobe s sistemom izbire najboljših med nami?

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen