Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Lumpenprekarjat lumpenelit

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0329Softb sporočil: 3.757
[Glavni forum] Tema: Lumpenprekarjat lumpenelit
[#2010057] 15.02.13 11:13
Odgovori   +    7
Zadnja sprememba: 0329Softb 15.02.2013 11:18
Razumljivo torej, da se parlamentarci bojijo za svoje nove službe, ker na morebitnih predčasnih volitvah, jasno, ne bodo izvoljeni
Dokler ne bomo "skontali", da lahko karkoli vodijo samo sposobni in dokler bomo častili povsem napačne vrline, bi nam vsem skupaj toplo priporočal, da se ne gremo svoje države!

V zadnji bitki za predsednika sta se kandidata hvalila, kateri od njiju je v življenju manj ustvaril. Ob poslušanju njunega siromaštva se je zamislil še moj pes in me od takrat naprej bolj ceni. V kolikor bi živel pri katerem od njiju bi crknil od lakote, saj ga ne bi zmogla hraniti.
Jebalo nas vse skupaj to čislanje siromaštva in revščine. Saj ni važno, če je nesposoben in je totalni siromak, je pa zelo pošten, ne preklinja in se tako lepo pokončno in ponosno drži! Njega bomo dali za vodjo, da nas popelje direktno v PM!

V parlament ne bi smel priti NOBEN, ki je na kakeršenkoli način napajan s strani države.
Prej bi se vsak parlamentarec MORAL dokazati v pravem življenju. Kdor ni znal poskrbeti zase, tudi zame ne bo zmogel, to sem prepričan.

Da se ponovim še 1x. Dokler bo sposobnost in odstopanje od povprečja stigmatizirano, nas bodo povprečni in podpovprečni vodili tako, kot so (ne)sposobni. Je pa dejstvo. Naš parlament je katastrofa in to ne samo v tej sestavi ampak je stanje slabo od leta 90 naprej. No, saj rezultati to potrjujejo.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen