Izbrani forum: Servis

Izbrana tema: Spremenjen nacin pisanja v forum

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
[Servis] Tema: Spremenjen nacin pisanja v forum
[#2004901] 12.02.13 15:25 · odgovor na: crt (#2004225)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: najobj 12.02.2013 15:26
[crt]
> [tasilo]
> * Upam, da bo na forumu kaj manj osebnih (ad personam) žaljivk in diskvalifikatorjev. Tisto res moti ...
no, s tem je tako ... tole zdaj (in se vse ostalo, kar je na voljo) so orodja. rezultat orodja je tak, kot ga pac ljudje uporabljajo. admini pa smo bitja z razlicno ostrimi kriteriji glede tega, kar pravis.

zase vem, da ce bi ravnal izkljucno na podlagi svojih kriterijev in brez misli na to, da mogoce malo odstopam od inercije, bi bilo zelo hitro pol foruma manj. kar sicer po moje ne bi bila nobena skoda.

tako da... kdor bo rogovilil in svinjal, bo moral imeti nekaj srece, da pri tem naleti na dovolj velikodusnega admina. ali pac ne.
... čuj, Črt ... evo, mene pa zdaj zanima, če se za rogoviljenje in svinjanje šteje, če jaz mataju trpljenje nekaterih forumašev v svinčenem komunizmu ilustriram s primerom, češ da se šteje za trpljenje, ko je denac - ali kdo drugi, da ne bo spet zamere - vedno znova še dve uri po koncu šihta trpel na partijskih sestankih, ker mu šefi niso pustili do besede ... khmm, in da bi mataj, če bi to vedel, zdaj tudi drugače govoril in se iz trpečih ne bi norca delal ...

P.S.: mene sploh ne moti, če denac - ali kdo drugi, da ne bo spet zamere - potem malo rogovili in svinja ... ja, je pa res, da jaz nisem velikodušen admin ...

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen