Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-97761 sporočil: 5.181
Zadnja sprememba: anon-97761 23.01.2012 02:10
[maxmaxlj]
> [posavski]
> > [maxmaxlj]
> > > [bc123a]
> > > > [maxmaxlj]
> > > > Na primeru izraelskega zdravnika smo lahko ugotovili, kakšne kriterije veljajo za zdravniško stroko
> > >
> > > a se ti zdi da drugi zdravniki tole katastrofo gledajo z odobravanjem? pa ja ne mislis, da je ta stvar prisla na plano, brez da bi drugi zdravniki obvestili novinarje?
> >
> > Seveda, izključno tako. Mislim pa, da je že Shaman odgovoril zakaj. To mi je en pripopal na to temo in ti sedaj posredujem.
> > www.finance.si/forum...55#1548255
>
> kake glafce ste vi jao. shaman je usekal totalno mimo, skrajnodesničarska čustva so ga odpeljala v shizofreni idiotizem. in ker je on tipični primer rilčka v skupnoskledarskem koritu .... v barvah ...., sem ti oni "en" (jaz) tisti link tudi poslal. pa napačno si ga skopiral. evo: forum.finance.si/?m=...255&single

Kaj sem jaz rekel:
Na primeru izraelskega zdravnika smo lahko ugotovili, kakšne kriterije veljajo za zdravniško stroko in kako se preverjajo doseženi rezultati. Samo en primer od mnogih skopnosklearskih rilčkov v koritu.
Kaj pravi Shaman:
1. Izraelec ima ponudbo, vi se pa jebite al vam je to veliko ali malo in bodite nevoščljivi kolikor vam duša da.
2. Slovenci so ga najeli, da tu operira, zraven se še 2 učita. Izraelec dela za višjo vsoto, kot bo vsak izmed slovenskih učencev, pa tudi če računamo, da bosta nekaj slabša.
ma dej. tip je zabluzil. jaz sem rekel, da stvar ni cost benefit in on me je napadel, da je to tipična slovenska fovšljivost. 2x. in da tip ob tem celo prodaja znanje (4 leta za nič bogami!). 1x. skupaj z orenk dozo ultra emocij.

tko da te biblične interpretacije Sv. Pizdeka lahko zarad mene razlagaš na kakšnem mitingu skrajnodesničarske stranke al pa na pikniku opus dei, za kej več bo pa treba malce več zbranosti.
V slovenskem zdravstvu, kakor tudi v vseh ostalih oblik organiziranja, ki se napaja iz skupnoskledarskega vedra, je organizacija na psu. Nula. Ne zahteva se preverjanje rezultatov po načelu benefit-cost.
ja v privat firmah je vse po načelu cost-benefit. bejž s temi miti. preveč balkanskega vidim povsod. privat al javno, nobene razlike ni. povsod isti folk. tko da.. spet, zadrži to raje za kakšen kompatibilen piknik...

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(