Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-112890 sporočil: 3.228
[posavski]
> [maxmaxlj]
> > [bc123a]
> > > [maxmaxlj]
> > > Na primeru izraelskega zdravnika smo lahko ugotovili, kakšne kriterije veljajo za zdravniško stroko
> >
> > a se ti zdi da drugi zdravniki tole katastrofo gledajo z odobravanjem? pa ja ne mislis, da je ta stvar prisla na plano, brez da bi drugi zdravniki obvestili novinarje?
>
> Seveda, izključno tako. Mislim pa, da je že Shaman odgovoril zakaj. To mi je en pripopal na to temo in ti sedaj posredujem.
> www.finance.si/forum...55#1548255

kake glafce ste vi jao. shaman je usekal totalno mimo, skrajnodesničarska čustva so ga odpeljala v shizofreni idiotizem. in ker je on tipični primer rilčka v skupnoskledarskem koritu .... v barvah ...., sem ti oni "en" (jaz) tisti link tudi poslal. pa napačno si ga skopiral. evo: forum.finance.si/?m=...255&single
Kaj sem jaz rekel:
Na primeru izraelskega zdravnika smo lahko ugotovili, kakšne kriterije veljajo za zdravniško stroko in kako se preverjajo doseženi rezultati. Samo en primer od mnogih skopnosklearskih rilčkov v koritu.
Kaj pravi Shaman:
1. Izraelec ima ponudbo, vi se pa jebite al vam je to veliko ali malo in bodite nevoščljivi kolikor vam duša da.
2. Slovenci so ga najeli, da tu operira, zraven se še 2 učita. Izraelec dela za višjo vsoto, kot bo vsak izmed slovenskih učencev, pa tudi če računamo, da bosta nekaj slabša.
Skupne točke, če vzamemo osnovo članek in se držimo mojega posta in da je Shamanov odatek mojega, pojasnilo.
V slovenskem zdravstvu, kakor tudi v vseh ostalih oblik organiziranja, ki se napaja iz skupnoskledarskega vedra, je organizacija na psu. Nula. Ne zahteva se preverjanje rezultatov po načelu benefit-cost.
Kje se to kaže? Izraelec ne doseže pričakovanih rezultatov dela-ne izšola dva zdravnika. Kaj se odloči klinika? Zniža mu honorar, namesto, da bi ga tožila in iztožila za neopravljeno nalogo-usposobit dva samostojna zdravnika. In kaj se dogovori z direktorjem? Dajmo spustimo dva neizšolana zdravnika na mamino radost, nekaj bosta naredila, v upanju, da se čimveč operacij ponesreči, da se dokaže veličino in upravičenost honorarno plačanega zdravnika in upravičenost in nujnost sklenjene pogodbe.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen