Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

čarli sporočil: 13.178
[NavadniNimda]
> [čarli]
> > [NavadniNimda]
> > > [čarli]
> > > > [NavadniNimda]
> > > > > [čarli]
> > > > >
> > > > > Napisal sem polpismen:) Tako, dase bom samo za polovico opravičil:))) Ampak ja stvar ne spremeni dejstva, ker morebitne izgube francije in nemčije krijemo mi. Ok pa od nemcov mi imamo še kaj medtem ko od francozov že dosti manj;) Dejstvo je da smo vsi talci francozov in to se ne bo končalo dobro. Dlje časa bo ta demoklejev meč nad glavo večja bo šansa, da pride do kakšne vojne, ko bo padel na glavo;)
> > > >
> > > > OK, polovica opravičila sprejetega. Glede Francije: a ti tudi nasedaš lupetanju, da je projekt Evra namenjen temu, da se uniči Marko, s čemer bi Francija dobila večjo težo? Dej losi se teh vplivov, ker so butasti in škodljivi. Evro ima samo en namen: narediti Evropo bolj konkurenčno na mednarodnem odru. That is all.
> > >
> > > Kje sem jaz pisal o kakšni marki? Evro ustreza najbolj nemcem;) Francozi pa harajo s svojo regulacijo in davki na drugih področjih. In to je moj point. Ampak ti misliš, da to ni res ampak tako pač je...
> >
> > Dobro, le glej, da nauš tega o Marki trobental, ker je butasto. Projekt EU ima zelo plemenit cilj za evropejce. In seveda tudi dobičkonosen.
>
> Za koga je dobičkonosen? A za tiste, ki so blizu korita?:)

Za une je itak, tudi če smo globoko v Komunizmu, Fašizmu ali Nacional-Socializmu. Govorim za navadne ljudi. Sam poglej, kaj vse si lahko kupiš za svojo plačo in kako borno, bedno in piškavo je to bilo recimo pred 20 leti. Da o pred 30 sploh ne zgubljamo cajta in se držimo za trebuhe od smeha...
Ja samo to ni dobičkonosno zaradi evra ampak zaradi razvoja tehnologije in znižanja davkov, ki so posledica davčne konkurence;) In ti si za to, da se to ukine. To so mokre sanje vsakega pravovernega komunista:)
> Seveda je na prostem trgu. Problem je, da je večinsko državna in zaradi tega nastaja moralni hazard;)

Ja, moralni hazard je to. Ampak slovenskemu bančnemu in sploh gospodarskemu sistemu le ne boš govoril "prosti trg", če pa že, boš moral dati besedo v narekovaje. Je preveč državno-sponzoriranih naci-monopolistov, da bi lahko tole resno jemali...
Ja samo vseeno smo v eu a ne;)

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen