Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Erjavec: Svetlik naj odstopi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[Glavni forum] Tema: Erjavec: Svetlik naj odstopi
[#1169659] 10.04.11 23:05 · odgovor na: anon-252420 (#1169649)
Odgovori   +    2
[lenninmccarthy]
> [macon]
> > [lenninmccarthy]
> > lih erjavc bo laju,pizdamulepamatrna!!!
> > svetlik je iz njegove kvote in bi ga loh že zdavni,pri pripravi zakona odjebu,ali izstopil iz vlade..tako se gre pa nabiranje točk..
> > erjavc je še večja škoda za državo kot kgb,za njih vemo kaj so,ta pa glumi gljivo!
>
> Erjavca so rahlo razpizdili s poniževalnim sojenjem, da se bo pomiril, bo še kako ušpičil. Brez njega je Desus politični mrlič, ni neumen in se zaveda svoje vrednosti med butasto rajo.
>
> Naj kar meša drek. Okoli njega zna biti še zanimivo, ni povsem za odpisat kot recimo Borata.


osveži mi spomin..kdaj pa je korl kakšno ušpičil?ko je hotel bit še naprej obrambni so ga disciplinirali v trenutku,ko je hotel bit še naprej minister je stokal in jokal,pa vendar odstopil ko so pritisnl nanj..očitno je da gre za neke zadeve ki javnosti niso znane..

drek pa preveč meša...mi,z najmanjšimi penzijami crkujemo iz meseca v mesec...če ga kdaj srečam..uh...
Ja, res je, nič ni ušpičil, ker je samo lutka, ki ne vodi zares svoje stranke. Naj vsaj z jezikom opleta, da se bodo njegovi gospodarji vsaj neprijetno počutili. Zaradi mene se lahko tudi čimprej spoka v anonimnost.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen