Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-252420 sporočil: 2.086
[Glavni forum] Tema: Letos kaznovanih deset tisoč voznikov brez vinjet
[#1168681] 09.04.11 16:43 · odgovor na: (#1168679)
Odgovori   +    0
[NavadniNimda]
> [lenninmccarthy]
> > [NavadniNimda]
> > Za tiste, ki trdijo, da niso vedeli za obvezno uporabo vinjet in da je nikjer ni bilo mogoče kupiti, med drugim pokažejo tudi fotografije obvestilnih tabel o obvezni uporabi vinjet v Sloveniji, ki so postavljene že pred izstopom iz sosednjih držav, pa tudi sezname prodajnih mest in njihovih odpiralnih časov.
> >
> > Tole je bullšit. Zadnič sem se peljal po avtocesti iz Triesteja v smeri Sežane. Prvič sem opazil karkoli na temo vinjet šele na cestninski postaji pred Ljubljano, kjer je bil odprt le en pas za vinjetarje, uzadi pa na desetine kontrolorjev.
> >
> > Jaz sem obveščen o slovenskih vinjetah in sem na to pozoren. Tujec pa morebiti ni, posebej nekdo, ki se mu mudi v SLO po opravkih, pa je k nam prišel prvič. Jebeš tako socialno-naravnano gostoljubje...
>
> nekaj najbolj normalga je da se pozanimaš o razmerah v državah skozi katere potuješ...
>
> socialno-naravnano gostoljubje(vinjete) ima tud avstrija,pa nč ne jokacaš o ubogih tujcih,sram te bod!

Ko sem šel v Italijo, nisem imel nobenih problemov. V Avstriji pa nisem bil že 300 let (lih naslednji četrtek praznujem obletnico) in ne vem kako je z vinjeto. Ampak sem prepričan, da imajo kako obvestilo ob cesti in kako bajto, kjer se da nalepko kupiti. Jaz sem pa zgoraj povedal, kako žalostno je bilo na slovenski strani avtostrade na relaciji Trieste - Sežana.

lih take table kot pri nas in vinjeto lahko kupiš že v avstriji...v uni hišci

Vse ocene tega sporočila:

Ni nobene :(