Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zalar: Obstaja ena in ne dve pravni državi

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-166482 sporočil: 306
Zadnja sprememba: anon-166482 09.04.2011 12:36
No zdej pa Vam jaz povem eno kratko zgodbo. Domačin je na obali imel parcelo, zraven njega si je eden jugovič, ki je zelo vpliven človk kupil parcelo, in del parcele tega domačina začel uporabljati za dostop, brez soglasja domačina. Domačin se je začel jeziti, da ni vprašal za dovoljenje, ta jugovič ga je porinil na tla, je prišla žena od domačina in še njo močno udaril in porinil na tla. Na koncu ga je jugovič še tožil za napad in si izmislil, da ima zlomljen prst, ker ga je domačin stolkel, domačin je star možakar ta jugovič pa neki mrga. Na koncu je sodišče odločilo, da mu mora domačin plačati 5.000 EUR odškodnine. Jugovič je rekel domačinu, ti meni ne moreš nič, jaz imam vpliv na sodišču in med odvetniki vse je povezano, en dan te bom lahko usterlil, in sodišče bo določilo, da je bil samomor. To gre za Koprsko sodišče, baje so določeni sodniki podkupljeni oz. povezani z neko mafijsko mrežo. Slišal sem več takšnih zgodb, ko so šerifi in vplivni ljude izsiljevali in preko sodišč celo zmagali nemeogoče tožbe, tisti bogi ljudje pa so morali plačati velike odškodnine, enemu so celo rubili hišo, ker ni mogel odplačati odškodnine in na držabi,kjer so prodali hišo je kupil hišo isti tožnik :))))))))))))))))). Dejansko baje so osebki, ki to namenoma počenejo, da tožene osebe, ki so reveži (domačini) tudi naivneži niso sposobni plačati škode, in potem jim rubijo premoženje, ga prodajajo na dražbi, kupec, ki ponvadai je tožnik tega bogega reveža (ful zanimivo)kupi nepremičnino oz. premoženje na dražbi, za ugodno sodbo pa sodnice oz tudi sodniki dobijo določeno denarno nagrado. Namreč tožnik že v naprej ve da bo zmagal, s tem dejanjem je povezana tudi vplivna odvetniška hiša v Piranu, s temi sodnicami in vplivneži, mrežo oz. mafijo. Zalar kaj pa boš rekel na te primere, pa pridite na obalo vsaka ptica že čivka kaj se dogaja na našem sodišču v Kopru.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen