Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-74446 sporočil: 3.247
Evo izvleček iz liste za milo Gospo Žagarjevo:
GRADIS GRADBENO PODJETJE CELJE d.d. 27.07.2009 35,00%
GRADIS GRADBENO PODJETJE CELJE d.d. 26.03.2009 33,00%
V čem je problem ? Država, torej mi scuzani in pokradeni davkoplačevalci, je tej mični gospe, ki se vlači po sodiščih in makinira z nepremičninami dala garancijo dvakrat in sicer enkrat 35 % in drugič 33%. Ker živimo v demokratični državi, ker je transparentnost temelj demokracije, pa ne vemo nič drugegega kot tiste procente zgoraj in si s tem podatkom ne moremo nič pomagati. Finta pač. In sedaj sprašujem novinarje Financ in gospoda Pahorja, ki sem ga volil in Križaniča in gospoda Frankla ali mi lahko poveste koliko v znesku, v evrih znaša garancija države za kredit, ki ga je podpisala ta mična gospa ? Koliko bo to stalo mene in davkoplačevalce Slovenije to noro počeetje. Kolikšna je ročnost odplačevanja in kolikšne in kakšne so garancije tega dvojnega kredita ? Dokler tega ne izvem izrekam neposlušnopst, državno nepokorščino, ne izobešam državne zastave, ne vstajam ob himni in cel kup drugih nepokorščin. Na jutrišnji referendum bom zvozil vso žlahto, vse tetke in strice, babice in dedke. In vsi bodo glasovali proti.Sprašujem se ali ni bolje, da državre nimamo kot pa da imamo takšno v katrei dajemo kredit baburi, ki bi morala že biti v zaporu in je onesrečila celo množico scuzanega ubogega, po zadnjih raziskavah OECD, funkcionalno nepismenega naroda ? Torej na plan s podatki, če se gremo demokracijo. Gre za naš denar.

Vse ocene tega sporočila:

Gostje ne morejo pregledovati ocen