Zasebnost

Strani: 1 2 3

anon-159528 sporočil: 4.450
[#688125] 21.01.10 09:39 · odgovor na: Vinci (#688108)
Odgovori   +    10
[Vinci]
Golobiča smo zdaj bolj ali manj obdelali. Zdaj pa lahko začnemo še pri Vizjakovi zgodbi. Človek se je hotel zaposliti v Ultri. Zaposlitve ni dobil. Zdaj je pa glavni zdrahar v "aferi Ultra"? To je pa res moral biti velik udarec za njegov ego, da je vse moči usmeril proti njim. :) Čist noro. Sploh nisem vedel, da je v naši državi tako zabavno. :)
A to je sedaj nova taktika iz Zaresove centrale?

Koga briga Vizjakov motiv? Zaradi mene lahko to dela iz maščevalnosti do Ultre ali pa zaradi tega, ker je sinoči ostal na suhem. Mene zanima samo, ali tisto kar Vizjak trdi drži? In zaenkrat kaže, da Vizjak govori resnico, Golobič pa laže.

Iz tega lahko potegneš še zanimivost:
- Golobič: dobil zaposlitev v Ultri - laže
- Vizjak: ni dobil zaposlitve v Ultri - ne laže

Ali je laganje pogoj za zaposlitev v Ultri, ali gre za posledico zaposlitve v Ultri, ali pa je zadeva povsem slučajna?
anon-182066 sporočil: 11.068
[#688133] 21.01.10 09:45 · odgovor na: anon-49373 (#687969)
Odgovori   +    4
[pezdon]
kdor je včeraj gledal prenos mu je povsem jasno zakaj nihče od politikov ne more dobiti službe ko zapusti parlament.
Še za vratarja so premalo usposobljeni, vrhunsko pa so usposobljeni za mešanje megle in to vsi po vrsti ne glede na barvo, take službe pa so samo v EU ali po ambasadah
Ne se tega veseliti... To je način, da močni lobiji krivijo hrbtenice izvoljenim predstavnikom ljudstva ("Če ne boš priden, te bomo pa materialno skenslali!").- Ne boš dobil prav službe, v javnost pa bomo lansirali trače, kako nesposoben in pokvarjen si!

V vseh normalnih državah so bivši politiki kadri, za katere se firme tepejo in to prevsem zato, ker osebno poznajo delovanje in nosilce moči v njihovi administraciji. Pri nas je pa važno da si naš, pa makar si popolnoma nepismen.
Vinci sporočil: 5.933
[#688138] 21.01.10 09:47 · odgovor na: anon-159528 (#688125)
Odgovori   +    4
[FIN-329573]
> [Vinci]
> Golobiča smo zdaj bolj ali manj obdelali. Zdaj pa lahko začnemo še pri Vizjakovi zgodbi. Človek se je hotel zaposliti v Ultri. Zaposlitve ni dobil. Zdaj je pa glavni zdrahar v "aferi Ultra"? To je pa res moral biti velik udarec za njegov ego, da je vse moči usmeril proti njim. :) Čist noro. Sploh nisem vedel, da je v naši državi tako zabavno. :)

A to je sedaj nova taktika iz Zaresove centrale?

Koga briga Vizjakov motiv? Zaradi mene lahko to dela iz maščevalnosti do Ultre ali pa zaradi tega, ker je sinoči ostal na suhem. Mene zanima samo, ali tisto kar Vizjak trdi drži? In zaenkrat kaže, da Vizjak govori resnico, Golobič pa laže.

Iz tega lahko potegneš še zanimivost:
- Golobič: dobil zaposlitev v Ultri - laže
- Vizjak: ni dobil zaposlitve v Ultri - ne laže

Ali je laganje pogoj za zaposlitev v Ultri, ali gre za posledico zaposlitve v Ultri, ali pa je zadeva povsem slučajna?
Ej, jaz nisem politično obremenjen. Vseeno mi je, kdo je v kateri stranki. Meni se zdi komično (in skrajno idiotsko), da se zaradi teh groznih travm Vizjaka cel parlament in cela država mora ukvarjati z nekim domnevno nezavarovanim kreditom Ultre. In to v času, ko gre Slovenija v kurac. Naj se zmenijo za zaprtimi vrati, ne pa da perejo svojo vest s pomočjo ljudstva.
anon-159528 sporočil: 4.450
[#688143] 21.01.10 09:49 · odgovor na: Vinci (#688138)
Odgovori   +    4
[Vinci]

Ej, jaz nisem politično obremenjen. Vseeno mi je, kdo je v kateri stranki. Meni se zdi komično (in skrajno idiotsko), da se zaradi teh groznih travm Vizjaka cel parlament in cela država mora ukvarjati z nekim domnevno nezavarovanim kreditom Ultre. In to v času, ko gre Slovenija v kurac. Naj se zmenijo za zaprtimi vrati, ne pa da perejo svojo vest s pomočjo ljudstva.
Kako veš, da gre za Vizjakove travme?
Ker pri Ultri in Zaresu želijo na tak način preusmeriti pozornost, ali zato ker ti je to povedal sam Vizjak?
depersin sporočil: 10.224
[#688149] 21.01.10 09:51 · odgovor na: anon-86866 (#688062)
Odgovori   +    5
[amadablam]
Praviš da naj se država umika iz gospodarsta? To nima veze. Ultra je PRIVATNA firma, pa poglej kaj ji dela politika.
A tebe Golobič plačuje? Kaj dela politika Ultri? Skrbi, da ne propade, saj itak naredi 90% poslov z državo - Slovenijo.
anon-158109 sporočil: 1
[#688151] 21.01.10 09:51
Odgovori   +    8
Vizjak na razgovoru za službo.
Ultra:"Lahko priskrbite kredite brez zavarovanja?"
Vizjak:"Ne, imam pa znanje."
Ultra:"Naslednji."
Vinci sporočil: 5.933
[#688160] 21.01.10 09:57 · odgovor na: anon-159528 (#688143)
Odgovori   +    3
Zadnja sprememba: Vinci 21.01.2010 10:00
[FIN-329573]
> [Vinci]
>
> Ej, jaz nisem politično obremenjen. Vseeno mi je, kdo je v kateri stranki. Meni se zdi komično (in skrajno idiotsko), da se zaradi teh groznih travm Vizjaka cel parlament in cela država mora ukvarjati z nekim domnevno nezavarovanim kreditom Ultre. In to v času, ko gre Slovenija v kurac. Naj se zmenijo za zaprtimi vrati, ne pa da perejo svojo vest s pomočjo ljudstva.

Kako veš, da gre za Vizjakove travme?
Ker pri Ultri in Zaresu želijo na tak način preusmeriti pozornost, ali zato ker ti je to povedal sam Vizjak?
Reprogramiranje je običajen posel in praktično ni srednje velikega podjetja, ki v zadnjih 10-letih ni vsaj enkrat reprogramirala kakšnega od posojil ali pa imelo kredite zavarovane samo z menicami. Moraš biti res mojster manipulacij, da iz tega uspeš narediti afera. Na drugi strani je pa seveda mora biti nek totalno glup človek, da ti nasede in se začne zapletati, namesto da bi preprosto povedal: "Ne vem. Sem samo lastnik podjetja, zadnje čase v glavnem pasiven. S financami se ukvarjajo drugi."

EDIT: In še enkrat bom ponovil. Nisem v nobeni politični stranki. Ne poznam prav nobenega, ki bi se aktivno ukvarjal s politiko, zato lahko prenehaš namigovati, da sem iz Zaresovega tabora.
anon-204194 sporočil: 1.513
[#688161] 21.01.10 09:57
Odgovori   +    6
Kje je sedaj Zaresov minister Lahovnik? Kaj ni pred časom vsak dan na TV ogorčeno ugotavljal, komu vse je NLB podaljšala kredit in to ostro obsojal kot nezaslišano dejanje? Ni prav Zaresov minister Lahovnik izvršil največje kanonade proti bivšemu direktorju Veselinoviču, kerje za mesec ali dva podajšal kredit PL?

Novinarji Financ, postavite prosim ministru Lahovniku naslednje vprašanje: "Kako komentirate dejstvo, da je moratorij na odplačilo kredita od pretežno državne banke prejela družba, ki je v preteklosti in v sedanjosti ustvarjala prihodke predvsem v poslih z "državo"? Če se strinjate, zakaj menite, da druge gospodarske družbe niso bile upravičene do moratorija?"

In postavite prosim vprašanje še znanemu protikorupcijskemu borcu Kosu:
"Se kot šef PKK strinjate, da je posredni delež ministra Golobiča v Ultri vreden le 2.500 EUR, kot vam ga je baje prijavil? Vas kot borca proti korupciji ne zanima, kakšna je dejanska vrednost deleža? Vas ne zanima, ali je dejansko vreden 2.500 EUR ali 100.000 EUR ali 500.000 EUR ali 1.000.000 EUR? Vas zanima samo dejstvo, ali je rubrika v vašem obrazcu izpolnjena?"
anon-160593 sporočil: 690
[#688201] 21.01.10 10:17
Odgovori   +    6
Pahorjeva koalicijska vlada ima spet težave. Kar pa sploh ni nič novega!

Novo je le, kaj včerajšnja nenatančnost, Golobič odločno zavrača besedo laž, pomeni za nadaljnjo usodo zdajšnje koalicije in njega samega. Ga bo okaral prvi minister? Mu bo predsednik dal še tretjo priložnost? Ali bo celo razpadla koalicija? Slednje je bržčas nemogoče! Kot je tudi nemogoče, da bi minister odšel, saj bi potem odšla tudi stranka Zares.

In potem bi bilo konec Pahorjeve zgodbe, ki jo že ves čas najeda Desus, vsi koalicijski partnerji pa so v zakonu iz nuje vse prej kot srečni in zadovoljni ...
mimoidoci sporočil: 6.135
[#688208] 21.01.10 10:22 · odgovor na: Vinci (#688108)
Odgovori   +    11
[Vinci]
Golobiča smo zdaj bolj ali manj obdelali. Zdaj pa lahko začnemo še pri Vizjakovi zgodbi. Človek se je hotel zaposliti v Ultri. Zaposlitve ni dobil. Zdaj je pa glavni zdrahar v "aferi Ultra"? To je pa res moral biti velik udarec za njegov ego, da je vse moči usmeril proti njim. :) Čist noro. Sploh nisem vedel, da je v naši državi tako zabavno. :)
Tako je Vinci. Ministra, ki je lastnik družbe, ki se v glavnem preživlja z javnimi naročili, je potrebno pustiti pri miru. Problem predstavljajo predvsem opozicijski poslanci, ki delajo zdrahe iz evidentnega osebnega maščevanja, ker so morali, namesto super raziskovalne kariere v Ultri, štiri leta ministrovati.

Sprašujem se le, zakaj je potem Golobič storil ravno obratno od Vizjaka? Namreč iz kariere super raziskovalca v Ultri se je prelevil v ministra. Ta visoki blondinec je včeraj za odrom parlamenta povedal en kup retoričnih nesmislov. Ne vem, a sem jih opazil samo jaz?
Vinci sporočil: 5.933
[#688211] 21.01.10 10:24 · odgovor na: mimoidoci (#688208)
Odgovori   +    2
Zadnja sprememba: Vinci 21.01.2010 10:25
[mimoidoci]
> [Vinci]
> Golobiča smo zdaj bolj ali manj obdelali. Zdaj pa lahko začnemo še pri Vizjakovi zgodbi. Človek se je hotel zaposliti v Ultri. Zaposlitve ni dobil. Zdaj je pa glavni zdrahar v "aferi Ultra"? To je pa res moral biti velik udarec za njegov ego, da je vse moči usmeril proti njim. :) Čist noro. Sploh nisem vedel, da je v naši državi tako zabavno. :)

Tako je Vinci. Ministra, ki je lastnik družbe, ki se v glavnem preživlja z javnimi naročili, je potrebno pustiti pri miru. Problem predstavljajo predvsem opozicijski poslanci, ki delajo zdrahe iz evidentnega osebnega maščevanja, ker so morali, namesto super raziskovalne kariere v Ultri, štiri leta ministrovati.

Sprašujem se le, zakaj je potem Golobič storil ravno obratno od Vizjaka? Namreč iz kariere super raziskovalca v Ultri se je prelevil v ministra. Ta visoki blondinec je včeraj za odrom parlamenta povedal en kup retoričnih nesmislov. Ne vem, a sem jih opazil samo jaz?
Ah, mimoidoči. Ne, da ga je treba pustiti pri miru. Golobič je pečen (in Ultra tudi). Njegova politična kariera je bolj ali manj zaključena. Lahko gremo naprej, k naslednjemu. To je poanta.
anon-45881 sporočil: 7.327
[#688215] 21.01.10 10:30 · odgovor na: (#688212)
Odgovori   +    5
[s8t]
> [Vinci]
>
> Ah, mimoidoči. Ne, da ga je treba pustiti pri miru. Golobič je pečen (in Ultra tudi). Njegova politična kariera je bolj ali manj zaključena.

Tako kot Kučanova? GG ima izjemno neformalno moč, mnogo močnejši je od Borata, zato bo ostal na sceni do smrti.
Točno tako. In zato ga je potrebno, tako kot Kučana, imeti na vidu do smrti. Ni dobro biti naiven, že pogled na ankete (wishliste) pokaže, da ima Zahec še vedno med 5-10% volivcev. Skrajnih norcev, ampak to je že moje pristransko mnenje. :)
Vinci sporočil: 5.933
[#688218] 21.01.10 10:32 · odgovor na: (#688212)
Odgovori   +    2
[s8t]
> [Vinci]
>
> Ah, mimoidoči. Ne, da ga je treba pustiti pri miru. Golobič je pečen (in Ultra tudi). Njegova politična kariera je bolj ali manj zaključena.

Tako kot Kučanova? GG ima izjemno neformalno moč, mnogo močnejši je od Borata, zato bo ostal na sceni do smrti.
Ne verjamem. Mislim, da je s to vlado finito. Do poletja bo koalicija razpadla. Potem se bodo na smrt skregali. Vprašanje, kaj se bo zgodilo na predčasnih volitvah letos novembra. Zares bodo verjetno povsem izpadli iz igre.
mimoidoci sporočil: 6.135
[#688227] 21.01.10 10:38 · odgovor na: Vinci (#688211)
Odgovori   +    5
[Vinci]
> [mimoidoci]
> > [Vinci]
> > Golobiča smo zdaj bolj ali manj obdelali. Zdaj pa lahko začnemo še pri Vizjakovi zgodbi. Človek se je hotel zaposliti v Ultri. Zaposlitve ni dobil. Zdaj je pa glavni zdrahar v "aferi Ultra"? To je pa res moral biti velik udarec za njegov ego, da je vse moči usmeril proti njim. :) Čist noro. Sploh nisem vedel, da je v naši državi tako zabavno. :)
>
> Tako je Vinci. Ministra, ki je lastnik družbe, ki se v glavnem preživlja z javnimi naročili, je potrebno pustiti pri miru. Problem predstavljajo predvsem opozicijski poslanci, ki delajo zdrahe iz evidentnega osebnega maščevanja, ker so morali, namesto super raziskovalne kariere v Ultri, štiri leta ministrovati.
>
> Sprašujem se le, zakaj je potem Golobič storil ravno obratno od Vizjaka? Namreč iz kariere super raziskovalca v Ultri se je prelevil v ministra. Ta visoki blondinec je včeraj za odrom parlamenta povedal en kup retoričnih nesmislov. Ne vem, a sem jih opazil samo jaz?

Ah, mimoidoči. Ne, da ga je treba pustiti pri miru. Golobič je pečen (in Ultra tudi). Njegova politična kariera je bolj ali manj zaključena. Lahko gremo naprej, k naslednjemu. To je poanta.
He, he Vinci, saj se strinjava. Si morda opazil, da je Golobičev očitek Vizjaku, da ni dobil službe, čista blasfemija. Oba sta raje ministra kot "raziskovalca javnih razpisov" he, he. Ti si gradil post na Vizjakovem maščevanju Ultri, zato sem se pa oglasil...... Cepca sta pa oba.
anon-156613 sporočil: 1.503
[#688234] 21.01.10 10:42 · odgovor na: Vinci (#688108)
Odgovori   +    3
[Vinci]
Golobiča smo zdaj bolj ali manj obdelali. Zdaj pa lahko začnemo še pri Vizjakovi zgodbi. Človek se je hotel zaposliti v Ultri. Zaposlitve ni dobil. Zdaj je pa glavni zdrahar v "aferi Ultra"? To je pa res moral biti velik udarec za njegov ego, da je vse moči usmeril proti njim. :) Čist noro. Sploh nisem vedel, da je v naši državi tako zabavno. :)
Z g. Vizjakom kot ministrom ali kot poslancem se redko strinjam , v tem primeru pa ima očitno prav in svoje trditve tudi argumentira ; kar dokazuje tudi pritlehna in poniglava reakcija iz Ultre s ponavljanjem dejstva , da ga niso vzeli v službo in sedaj so tega dejstva celo veseli . Poslovno dostojno obnašanje delodajalcev ne predvideva javnih razglabljanj o tem koga so vzeli v službo in koga ne . Si lahko zamislimo situacijo, ko bi v časopisih brali pripovedi delodajalcev katere, javne osebnosti so iskale službe !?
Poleg tega , da vladajoči izgubljajo vso kredibilnost, glede na to, kako so pred volitvami kot papige obljubljali nove paradigme , da svojega pohlepa tudi po oblasti kot osnovnega cilja niti ne skrivajo več in ne nazadnje kar vsi po vrsti nimajo nobenih manir .
depersin sporočil: 10.224
[#688248] 21.01.10 10:48 · odgovor na: Vinci (#688108)
Odgovori   +    5
[Vinci]
Golobiča smo zdaj bolj ali manj obdelali. Zdaj pa lahko začnemo še pri Vizjakovi zgodbi.
Levici gre pa res slabo, da so mobilizirali vse živo, da zdaj branite lažnivca Golobiča.
anon-167697 sporočil: 3.551
[#688249] 21.01.10 10:48
Odgovori   +    2
Še marsikatero podjetje je veselo, da ga niso vzeli. Tak bumbar je dober samo za politiko, kjer je nesposobnost in kriminalna energija posameznikov nagrajena - z ministerskimi ali veleposlanskimi funkcijami ter mestih v nadzornih svetih.

Kaj že dela ta tip sedaj, razen da pobira sejnine v nadzornih svetih in prejema nadomestilo za odslužene poslance/ministre?
anon-159528 sporočil: 4.450
[#688258] 21.01.10 10:51 · odgovor na: Vinci (#688160)
Odgovori   +    8
[Vinci]

Reprogramiranje je običajen posel in praktično ni srednje velikega podjetja, ki v zadnjih 10-letih ni vsaj enkrat reprogramirala kakšnega od posojil ali pa imelo kredite zavarovane samo z menicami. Moraš biti res mojster manipulacij, da iz tega uspeš narediti afera. Na drugi strani je pa seveda mora biti nek totalno glup človek, da ti nasede in se začne zapletati, namesto da bi preprosto povedal: "Ne vem. Sem samo lastnik podjetja, zadnje čase v glavnem pasiven. S financami se ukvarjajo drugi."

EDIT: In še enkrat bom ponovil. Nisem v nobeni politični stranki. Ne poznam prav nobenega, ki bi se aktivno ukvarjal s politiko, zato lahko prenehaš namigovati, da sem iz Zaresovega tabora.
Kreditiranje in reprogramiranje sta običajni zadevi. Kljub tvojim trditvam je odobritev nezavarovanega kredita zgolj izjema za priviligirane. Kar pa se tiče menic: verjetno je kredit z menicami zadnji zavarova Agrokomerc.

In če meniš, da gre pri vsej zgodbi samo za kredite, si hudo naiven - gre za ilustracijo prikazovanja poslovanja točno določenega podjetja. Kje je šele poslovanje z Mobitelom, Pošto...

Vse skupaj ne bi bilo vredno omembe v časopisu, če se ne bi politik, ki se je v predvolilnem času glasno zavzemal za transparentnost stalno zapletal v laži:
1. Lagal je o deležu v Ultri. Nič nezakonitega, kljub temu je lagal - lahko bi rekel, da o tem ne bo govoril
2. Lagal je o reprogramu kredita Ultri. Nič nezakonitega, klju temu bi lahko uporabil "tvojo" formulacijo.

Verjamem, da nisi član nobene stranke, tudi sam nisem. A tako pri meni, kot pri tebi se verjetno opazi s katero politično opcijo simpatizirava, kajne?
To, o Vizjakovem motivu, se je pa včeraj in danes praktično hkrati pojavilo na toliko različnih forumih, da ne more biti slučaj. Ali si ti soudeležen pri tem zamegljevanju, ali pa to zamegljevanje samo sprejemaš, bistva ne spremeni - gre za vodeno preusmerjanje pozornosti.
depersin sporočil: 10.224
[#688265] 21.01.10 10:55 · odgovor na: Vinci (#688138)
Odgovori   +    3
[Vinci]

Tebe torej moti, da se Vizjak ukvarja tudi s firmo, ki živi izključno od cuzanja davkoplačevalskea denarja. Ne motijo te pa kosti, ki jih levaki mečejo, namesto, da bi se ukvarjala s krizo.
anon-159528 sporočil: 4.450
[#688268] 21.01.10 10:56 · odgovor na: anon-167697 (#688249)
Odgovori   +    6
[kalimba]
Še marsikatero podjetje je veselo, da ga niso vzeli. Tak bumbar je dober samo za politiko, kjer je nesposobnost in kriminalna energija posameznikov nagrajena - z ministerskimi ali veleposlanskimi funkcijami ter mestih v nadzornih svetih.

Kaj že dela ta tip sedaj, razen da pobira sejnine v nadzornih svetih in prejema nadomestilo za odslužene poslance/ministre?
Si neumen, ali se samo delaš? Sicer pa ni pomembno, ker se razlike ne opazi.
Vizjak je poslanec - ne sedi v nobenem nadzornem svetu, niti ne prejema nadomestila.

Hudo ihtavo ste se lotili Vizjakove diskreditacije - vsaj približno bodite usklajeni z resničnostjo.
bessnim sporočil: 545
[#688275] 21.01.10 11:02 · odgovor na: anon-159528 (#688143)
Odgovori   +    3
pa kaj češ boljševiku razlagat in ga prepričevati v prav oz poštenost, če so pa ti liki že po defaultu patološki lažnjivci..pa brez zamere, Vinci..bodi razumem in se ne delaj idiota, kapiš??
anon-153280 sporočil: 62
[#688281] 21.01.10 11:07
Odgovori   +    0
ni razlike med golobičem in vizjakom,vizjak je po strankarski pripadnosti delil nepovratna sredstva! KOvis iz Brežic, lastnik član sds-a 500.000 evrčkov, pošteno a ne!
Vinci sporočil: 5.933
[#688282] 21.01.10 11:07 · odgovor na: anon-159528 (#688258)
Odgovori   +    3
[FIN-329573]
Verjamem, da nisi član nobene stranke, tudi sam nisem. A tako pri meni, kot pri tebi se verjetno opazi s katero politično opcijo simpatizirava, kajne?
To, o Vizjakovem motivu, se je pa včeraj in danes praktično hkrati pojavilo na toliko različnih forumih, da ne more biti slučaj. Ali si ti soudeležen pri tem zamegljevanju, ali pa to zamegljevanje samo sprejemaš, bistva ne spremeni - gre za vodeno preusmerjanje pozornosti.
Meni gredo skoraj vsi politiki na živce. Golobič, Vizjak, Pahor, Erjavec, Jelinčič ... ni razlike. Ne simpatiziram z nobeno od političnih opcij. Tole zamegljevanje je koristno. Z Golobičem in Ultro s(m)o opravili. In lahko ugibaš, kdo bo naslednji.

Drugače delam v financah. Že mnogo let. Trenutno sta od šestih kreditov samo dva zavarovana s hipoteko na nepremičnine. Vse ostalo je zavarovano z menicami. Prav tako trije limiti.
anon-167697 sporočil: 3.551
[#688292] 21.01.10 11:12 · odgovor na: anon-159528 (#688268)
Odgovori   +    0
[FIN-329573]
Si neumen, ali se samo delaš? Sicer pa ni pomembno, ker se razlike ne opazi.
Vizjak je poslanec - ne sedi v nobenem nadzornem svetu, niti ne prejema nadomestila.

Hudo ihtavo ste se lotili Vizjakove diskreditacije - vsaj približno bodite usklajeni z resničnostjo.
Res je, malo se delam neumnega, tako kot g, Vizjak takrat, ko je mahal z poneverjenimi bančnimi papirji.

Sicer pa...

Vizjak je samo še poslanec? In tudi ni več predsednik nadzornega sveta HSE-ja? Izgleda, da bom moral po 2 letih spet prešaltati na 3. program. Pozabil sem namreč, da so njegovi pred dvema letoma izgubili volitve, on pa (nekatere) funkcije. Tako, kot se spodobi za pravega nesposobnega politika.

P.S. Če me spomin ne vara, je še vedno član nekaterih drugih nadzornih svetov. A jih najdem, samo za tebe?
depersin sporočil: 10.224
[#688317] 21.01.10 11:33 · odgovor na: Vinci (#688218)
Odgovori   +    2
[Vinci]
Ne verjamem. Mislim, da je s to vlado finito. Do poletja bo koalicija razpadla. Potem se bodo na smrt skregali. Vprašanje, kaj se bo zgodilo na predčasnih volitvah letos novembra. Zares bodo verjetno povsem izpadli iz igre.
To bi bilo sicer zelo lepo - pa če bi še LDS odletela, bi bilo še lepše.
anon-159528 sporočil: 4.450
[#688335] 21.01.10 11:42 · odgovor na: Vinci (#688282)
Odgovori   +    1
[Vinci]

Meni gredo skoraj vsi politiki na živce. Golobič, Vizjak, Pahor, Erjavec, Jelinčič ... ni razlike. Ne simpatiziram z nobeno od političnih opcij. Tole zamegljevanje je koristno. Z Golobičem in Ultro s(m)o opravili. In lahko ugibaš, kdo bo naslednji.

Drugače delam v financah. Že mnogo let. Trenutno sta od šestih kreditov samo dva zavarovana s hipoteko na nepremičnine. Vse ostalo je zavarovano z menicami. Prav tako trije limiti.
In tisti štirje, zavarovani z menicami, so za nekaj milijonov EUR vsak? Kakšno je razmerje med EBIT-om in kreditom?
skopusnik sporočil: 1.053
[#688336] 21.01.10 11:42 · odgovor na: Vinci (#688108)
Odgovori   +    7
Na tapeti ni Vizjak, ampak Golobičeve laži. Sam si je kriv, če laže, pa so ga na laži našli. Ker se v lažeh neprestano zapleta, si zasluždi, da mu nekdo stresa sol na rano.
Sicer pa ne pozabite: že ob prvi laži so ga takoj podprli profesorji z dr. Valentinom Bucikom iz FF na čelu.

[Vinci]
Golobiča smo zdaj bolj ali manj obdelali. Zdaj pa lahko začnemo še pri Vizjakovi zgodbi. Človek se je hotel zaposliti v Ultri. Zaposlitve ni dobil. Zdaj je pa glavni zdrahar v "aferi Ultra"? To je pa res moral biti velik udarec za njegov ego, da je vse moči usmeril proti njim. :) Čist noro. Sploh nisem vedel, da je v naši državi tako zabavno. :)
Vinci sporočil: 5.933
[#688356] 21.01.10 11:53 · odgovor na: skopusnik (#688336)
Odgovori   +    6
Zadnja sprememba: Vinci 21.01.2010 11:54
[skopusnik]
Na tapeti ni Vizjak, ampak Golobičeve laži. Sam si je kriv, če laže, pa so ga na laži našli. Ker se v lažeh neprestano zapleta, si zasluždi, da mu nekdo stresa sol na rano.
Sicer pa ne pozabite: že ob prvi laži so ga takoj podprli profesorji z dr. Valentinom Bucikom iz FF na čelu.
Pa saj to ni moja poanta. Vse, kar sem povedal je, da je z Golobičem konec. Zajebal je zadevo. Spreneveda se, zapleta z besedami, laže. Konec je z njim. In zdaj bo na vrsti Vizjak, ker je Golobič ravno tako maščevalen kot Vizjak in se bo cel Zares trudil, da bi na vse pretege diskreditirali Vizjaka. S to zaposlitvijo v Ultri so začeli.
Vinci sporočil: 5.933
[#688359] 21.01.10 11:55 · odgovor na: anon-159528 (#688335)
Odgovori   +    5
[FIN-329573]
> [Vinci]
>
> Meni gredo skoraj vsi politiki na živce. Golobič, Vizjak, Pahor, Erjavec, Jelinčič ... ni razlike. Ne simpatiziram z nobeno od političnih opcij. Tole zamegljevanje je koristno. Z Golobičem in Ultro s(m)o opravili. In lahko ugibaš, kdo bo naslednji.
>
> Drugače delam v financah. Že mnogo let. Trenutno sta od šestih kreditov samo dva zavarovana s hipoteko na nepremičnine. Vse ostalo je zavarovano z menicami. Prav tako trije limiti.

In tisti štirje, zavarovani z menicami, so za nekaj milijonov EUR vsak? Kakšno je razmerje med EBIT-om in kreditom?
In kdo si ti, da se bom pred tabo zagovarjal? Predstavi se, potem pa lahko prideš na poslovni obisk k meni, pa ti bom vse pojasnil.
anon-159528 sporočil: 4.450
[#688363] 21.01.10 11:59 · odgovor na: Vinci (#688359)
Odgovori   +    1
[Vinci]
> [FIN-329573]
> > [Vinci]
> >
> > Meni gredo skoraj vsi politiki na živce. Golobič, Vizjak, Pahor, Erjavec, Jelinčič ... ni razlike. Ne simpatiziram z nobeno od političnih opcij. Tole zamegljevanje je koristno. Z Golobičem in Ultro s(m)o opravili. In lahko ugibaš, kdo bo naslednji.
> >
> > Drugače delam v financah. Že mnogo let. Trenutno sta od šestih kreditov samo dva zavarovana s hipoteko na nepremičnine. Vse ostalo je zavarovano z menicami. Prav tako trije limiti.
>
> In tisti štirje, zavarovani z menicami, so za nekaj milijonov EUR vsak? Kakšno je razmerje med EBIT-om in kreditom?

In kdo si ti, da se bom pred tabo zagovarjal? Predstavi se, potem pa lahko prideš na poslovni obisk k meni, pa ti bom vse pojasnil.
Pred menoj se ni treba zagovarjati.
Ker gre očitno za malenkostne kredite (absolutno in glede na EBIT) imam očitno prav - sicer bi mi že postregel z nasprotnimi podatki.

Strani: 1 2 3