Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Zaradi depeš odletela dva

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-124452 sporočil: 6.934
[Glavni forum] Tema: Re: Zaradi depeš odletela dva
[#313671] 10.09.08 15:55 · odgovor na: purinoli (#313657)
Odgovori   +    0

purinoli je napisal(a):


Ma oštja, jaz sem se naposlušal o širokih ljudskih masah kar tule, doma. Ko sem bil v ZDA, niso uporabljali teh terminov. Ker si pa očitno dober poznavalec širokih ljudskih mas & šolskega sistema v ZDA, nam pa malo razkrij te stvari. Vedno je dobro vedeti več, ampak kako, da jaz nisem nikjer v ZDA zasledil izrazov ala "široke ljudske mase", pa sem bil v NY, Phi, Bostonu.

Pa še to mi je uganka, kako je možno iz zanič osnovnega šolstva sproducirat odlične univerze, s katerih prihajajo nobelovci....

Lep pozdrav iz (SLO) široke ljudske mase.

Spet o vsebini nič, ampak rajši o formi....

Če si ti tam samo bil to je premalo. Jaz sem tam živel......

Pisal sem o "basic schools"......

Neposredni odgovori na sporočilo št. 313671

Strani: 1

purinoli sporočil: 8.690
[Glavni forum] Tema: Re: Zaradi depeš odletela dva
[#313681] 10.09.08 16:06 · odgovor na: anon-124452 (#313671)
Odgovori   +    1

yuslocan je napisal(a):


Spet o vsebini nič, ampak rajši o formi....

Če si ti tam samo bil to je premalo. Jaz sem tam živel......

Pisal sem o "basic schools"......


 
O kateri vsebini želiš, da govorim? O paradoksu, da iz slabih basic schools nastanejo odlične visoke šole, ki producirajo dobro znanost, kadre in še Nobelovce povrh? Če govoriš o ZDA, pač moraš vedet, da je tam živ žav dobrih, srednjih in slabih. Šol, ljudi, fabrik in še česa. Tako na splošno, kot ti, se ne da. Pa mi povej, ali je v Evropi šolstvo dobro? Ne ga biksat, Evropa je Irska, Slovenija, Poljska.....Povsod so dobri, srednji in slabi.

Pozdrav iz "forme in vsebine" širokih ljudskih mas. In ne penit, tole je samo poskus, da prešaltam na tvojo terminologijo, ki me spominja na mladost he he.

Strani: 1