Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Public Enemy: Janši se je zgodil Golobič

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-115301 sporočil: 264
Mogoče imaš celo prav ampak kdo potem ostane da bi vladal. SDS je še slabši kot LDS in ZARES, NSi nima svojega jaz in ne zna biti drugače kot v koaliciji, SNS z Zmagotom je katastrofa za Slovenijo in potem se moramo za štiri leta skrit pred vsemi, LIPA še rabi kilometrino, Peče je bil predolgo v senci Zmagota, SLS je razbil Janša in povezava Šrot-Šrot je premočna in polarizira Slovence, Podobnika pa sta strup za stranko, ostane samo še SD samo tukaj sta največja problema pribežnika Cvikl in Rop.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 313167

Strani: 1

anon-1670 sporočil: 14.712

biz70 je napisal(a):
SDS je še slabši kot LDS in ZARES, NSi nima svojega jaz in ne zna biti drugače kot v koaliciji, SNS z Zmagotom je katastrofa za Slovenijo in potem se moramo za štiri leta skrit pred vsemi, LIPA še rabi kilometrino, Peče je bil predolgo v senci Zmagota, SLS je razbil Janša in povezava Šrot-Šrot je premočna in polarizira Slovence, Podobnika pa sta strup za stranko, ostane samo še SD samo tukaj sta največja problema pribežnika Cvikl in Rop .
 Lepo si napisal.

Edino upanje je trenutno v SD, kot vidim sta Rop in Cvikl bolj obrobnega pomena in jih tudi po volitvah ne bo na višjih položajih(največ bosta poslanca) tako, da to kakšna prehuda ovira ne more biti saj pošten človek na vodilnem mestu lahko dodobra utiša barabe v ozadju.
Pahor je eden res redkih, ki ni bil zraven še pri prav nobeni barabiji, edino na ženske je malo preveč mahnjen ampak v bistvu mu to lahko štejemo celo v plus.

Druga možnost pa je Lipa ampak, če bi prišli na oblast bi po mojem se zelo hitro pokvarili, SLS pa žal ne ve kaj hoče-namesto, da bi se vseskozi postavljali kot neka alernativa desnim in levim raje paktirajo z Janšo, ki jih je sicer uničil ampak jih po moje z nekimi dokumenti drži, da so še kar tiho in mu nič ne ugovarjajo.
Ostale stranke so pa bolj kot ne primerne za odpis.

Strani: 1