Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Javna razsvetljava ob skoraj 40 delavcev

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-98571 sporočil: 611
[Glavni forum] Tema: Re: Javna razsvetljava ob skoraj 40 delavcev
[#312926] 09.09.08 18:13 · odgovor na: anon-177102 (#312900)
Odgovori   +    0
Jankovič deluje s pozicije moči. Ker ni uspel pri nakupu Javne razsvetljave, jih sedaj ekonomsko izčrpava in dela By pass firmo, da bi vse nove delavce prevzel in tako hotel dokazati, da JR ni sposobna opravljati svojega dela. Groza me je, kako se je dalo teh 40 delavcev zmanipulirati Jankoviču in zapustiti firmo, ki jim je dajala kruh. Kolikor vem, ima vsaka odpoved delovnega razmerja tudi rok odpovedi. Ne verjamem, da je v tem primeru tako, da daš odpoved in te ni več v službo. Če je to tako, bo JR tožila svoje bivše delavce za vso nastalo šlodo, ki bo nastala. Z veseljem bom spremljal razplet še naprej.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 312926

Strani: 1

anon-177102 sporočil: 12
[Glavni forum] Tema: Re: Javna razsvetljava ob skoraj 40 delavcev
[#312938] 09.09.08 18:43 · odgovor na: anon-98571 (#312926)
Odgovori   +    0
Odpovedni roki so razloični glede na položaj zaposlenega od enega meseca pa do treh mesecv ali pa je odvisno od same pogodbe.Zanimivo pa je, kakor je meni znano ,da vsi delavci v podjetjih, katera imajo določeno znanje, ter je to za dobrobit njihovega poslovanja podpišejo pri podpisu pogodbe o zaposlitvi konkurenčno klavzulo,kot je meni znano je v tem podjetju tudi tako.Vendar se Jankovič na zakone požvižga saj v tej državi tisti, ki imajo kaj pod palcem počnejo, kar se jim zljubi ,za dejanja pa ne odgovarja nobeden.!!!!!!!!!
Jankovič bo verjetno s 13. semtembrom začel zaposlovati, kaj bojo ti ljudje počeli saj so na novem podjetju brez osnovnih sredstev za normalno obratovanje  ,v bistvu pa tudi nimajo kaj delati ,JRL ima še vedno koncesijo.
Meščani bomo dajali za plače ljudi ,ki sedijo in čakajo na delo.
Mogoče bojo pa pripomogli, k nezaneslivemu obratovanju  križišč v Ljubljani in s tem posledično pridobivali podporo javnosti.Javnost ne vidi ozadja ampak samo površinsko sliko.OPOMBA;Zloška ulica je že danes imela probleme z semaforizacijo.

Strani: 1