Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-105119 sporočil: 3.426

dorki22 je napisal(a):

Stari, to pa je bomba, kaj bomba, veliki pok! Čeprav me je posledično kar malo strah zate, in malo tudi zame. Bemti, seveda je lahko naključje, ampak zadeva je tako zanimiva, da se špekulaciji ne da izognit. Zdaj, če nekdo tega ne bo nobeden raziskal,...;-((

Če pa nas napizduješ, pol pa vljudno odjebi! :-))
 
No saj takrat sem se o tem tudi razpisal v Delu pod pisma bralcev,
začel dobivati anonimne klice, da če bom nadaljeval s takim pisanjem, da me bodo ubili, za podkrepitev tega pa so mi v pismu poslali še knjigo v hrvaščini z naslovom Specialni rat, ki jo zdaj hrani neki advokat.
Ko sem knjigo odprl se mi je po rokah usul bel prah in ko sem si jih umil, so se mi naredili pekoči mehurji. Kot po naključju je v istem času bil ubit moj bratranec Lipičar Rado, visok funkcionar in finančnik LDS stranke, ki ga je nek bivši specialec z lokostrelom pred njegovim domačim pragom v Ljubljani ustrelil direktno v srce.
Z zastrupljenim pismom sem odšel na sedež stranke SDS in jim vse razložil, tajnik mi je svetoval naj nadaljujem s pisanjem, ker bo to dobro za SDS, ampak od tedaj naprej mi ničesar več niso nikjer objavili.
S tem zastrupljenim pismom sem odšel tudi na revijo Mag in se pogovarjal z urednikom Vinkom Vasletom in ga prosil naj objavi zgodbo, le ta pa mi je rekel, da bo ta zgodba postala zanimiva šele v primeru, če me bodo ubili.
Prijatelj, ki je kemik je rekel, da je tisti prah še najbolj podoben iperitu.
Sam se smrti ne bojim, itak nas ta prej ali slej čaka vse
,
kdor pa ima vsaj malo modrosti itak ve,
da karkoli počneš drugim, itak počneš zgolj in samo samemu sebi. ;)
sicer pa se je to dogajalo leta 1996 in od tega je minilo že dvanajst let.