Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Ifimes: Na prvem mestu Janševa SDS

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-167697 sporočil: 3.551
Zadnja sprememba: anon-167697 09.09.2008 12:08
Mene tudi zanima, kje živi teh 33%, ki bi volila SDS. Vsak, ki ga jaz vprašam se samo križa, ko sliši ime Janša. Razlagi sta dve: ali poznam 'neprave' ljudi ali mi ti v obraz lažejo. Kar konec koncev niti ne bi bilo presenečenje, če veš da glasujejo za SDS - svetilnik slovenskega strankarstva.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 312622

Strani: 1

anon-164633 sporočil: 2.356
[Glavni forum] Tema: Re: Ifimes: Na prvem mestu Janševa SDS
[#312631] 09.09.08 12:11 · odgovor na: anon-167697 (#312622)
Odgovori   +    1

kalimba je napisal(a):
Mene tudi zanima, kje živi teh 33%, ki bi volila SDS. Vsak, ki ga jaz vprašam se samo križa, ko sliši ime Janša. Razlagi sta dve: ali poznam 'neprave' ljudi ali mi ti v obraz lažejo. Kar konec koncev niti ne bi bilo presenečenje, če veš da glasujejo za SDS - svetilnik slovenskega strankarstva.
 
Od kdaj se pa PARADAJZARJI križate???? No, saj vas je kar za razumet, ker bo ležanja na soncu po volitvah vse manj in manj,  HE, HE, HE
anon-123645 sporočil: 444
[Glavni forum] Tema: Re: Ifimes: Na prvem mestu Janševa SDS
[#312642] 09.09.08 12:30 · odgovor na: anon-167697 (#312622)
Odgovori   +    0

kalimba je napisal(a):
Mene tudi zanima, kje živi teh 33%, ki bi volila SDS. Vsak, ki ga jaz vprašam se samo križa, ko sliši ime Janša. Razlagi sta dve: ali poznam 'neprave' ljudi ali mi ti v obraz lažejo. Kar konec koncev niti ne bi bilo presenečenje, če veš da glasujejo za SDS - svetilnik slovenskega strankarstva.
 
Lej ti bom jaz razložil: ne smeš spraševat samo ateka in mamice (2 od dveh je 100%) ampak moraš vprašt še koga drugega....sej bo.....
anon-76818 sporočil: 4.031
[Glavni forum] Tema: Re: Ifimes: Na prvem mestu Janševa SDS
[#312705] 09.09.08 13:38 · odgovor na: anon-167697 (#312622)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: anon-76818 09.09.2008 13:44

kalimba je napisal(a):
Mene tudi zanima, kje živi teh 33%, ki bi volila SDS. Vsak, ki ga jaz vprašam se samo križa, ko sliši ime Janša. Razlagi sta dve: ali poznam 'neprave' ljudi ali mi ti v obraz lažejo. Kar konec koncev niti ne bi bilo presenečenje, če veš da glasujejo za SDS - svetilnik slovenskega strankarstva.
Odprl  si zanimivo vprašanje: iz tudi meni neznanega razloga se volilci desnice v Sloveniji zelo redko in neradi izjasnijo kot taki. Po mojem mnenju je to vsaj delno povezano z dejstvom, da je bila Slovenija med leti 1945 - 1989 enopartijska in enoumna država , v kateri so vsakega malo podjetnejšega človeka brez problemov označil za reakcionarja , vsako malo liberalnejšo idejo za kontrarevolucijo, vsakega drugega katolika pa  za domobranca... No, če temu pridodaš še dejstvo, da se v 80% največjih slovenskih tiskanih medijev Janšo in SDS še vedno prikazuje kot 'slabe fante' , je zadeva bolj ali manj jasna. Povprečni volilci desnice so pač tiho, ker so se zelooo dolgo učili, da morajo biti tiho in ker se v slovenskih medijih praktično nimajo možnosti oglasiti. Tako da so marsikomu volitve edina možnost, da gre in tam izrazi  svoje menje.

Strani: 1