Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vsak drugi meni, da je bil Janša podkupljen

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-34928 sporočil: 972

0902ISXdX je napisal(a):


JJ je kriv, ker se je zamerila Bajuku in potem je seveda JJ dal komando, da se jo umakne iz programov.
In seveda je JJ kriv tudi za inflacijo, za slabo vreme, za točo, za poplave in tudi za to, da Janković ne more v roku speljati obljubljenih projektov.
Aja, ne pozabimo še na odpadanje ometa in drseče ceste v predorih.
Vse je to JJ kriv, ker je Zidarja z marico vozil in potem Zidar ni mogel voditi firme.

Me prav zanima kdo bo potem dežurni krivec za vse probleme, če Pahor zmaga.
Aha seveda - potem ne bo več nobenih problemov.

govora je o aktualni vladi in seveda njej kot alternativi, ki da je pa popolnoma drugačna od tistih pred njimi - zadnjič sem nekje zasledil, da si dal nazadnje glas "uredniku" bajuku ? sicer pa sprenevedanje ni potrebno, štefetova ni dovolj jasen primer, ki je pokazala, kako janševa kamarila percepira oblast?


če se zgodi odebeljena katastrofa, potem problem šele dobi vse svoje razsežnosti, tukaj se verjetno vsi strinjamo:)

zdaj ne vem, je bolje, da se polom zgodi štiri let prej, ali naj nas IJjevi režejo kot salamo, bi rekel štrovs

Neposredni odgovori na sporočilo št. 311753

Strani: 1

anon-76887 sporočil: 18.121

zois1 je napisal(a):

govora je o aktualni vladi in seveda njej kot alternativi, ki da je pa popolnoma drugačna od tistih pred njimi - zadnjič sem nekje zasledil, da si dal nazadnje glas "uredniku" bajuku ? sicer pa sprenevedanje ni potrebno, štefetova ni dovolj jasen primer, ki je pokazala, kako janševa kamarila percepira oblast?


če se zgodi odebeljena katastrofa, potem problem šele dobi vse svoje razsežnosti, tukaj se verjetno vsi strinjamo:)

zdaj ne vem, je bolje, da se polom zgodi štiri let prej, ali naj nas IJjevi režejo kot salamo, bi rekel štrovs

Odgovarjal sem Shamanu, ki je spraševal, kaj se je zgodilo z Vido.

Nad aktualno vlado sem tudi sam razočaran in to sem že ničkolikrat napisal. Moja največja zamera tej vladi je, da so se odrekli EDS in mladoekonomističnim reformam.

Res je tudi to, da sem 2004 glasoval za NSI, ker sem glasoval za Koalicijo Slovenija in sem bil mnenja, da je bolje, če SDS ne dobi popolne večine (v Koaliciji).
Lahko tudi povem, da sem na vseh prejšnjih volitvah volil za SDS oziroma za dr.Pučnika.
In letos bom tudi, ker Štihu žal ni uspelo ustanoviti Liberalcev.

Strani: 1