Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vsak drugi meni, da je bil Janša podkupljen

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-34928 sporočil: 972
[Glavni forum] Tema: Re: Vsak drugi meni, da je bil Janša podkupljen
[#311419] 07.09.08 20:43 · odgovor na: (#307569)
Odgovori   +    0

velikidrobizek je napisal(a):


Besedo "zasvinjana" je l. 2001 dejal dr. Pučnik.

SDS sem na zadnjih volitvah volila, ker je l.2004 obetal močan naboj sprememb, drugačen zasuk. Nisem toliko neumna, da ne vem, da je večina politikov na sedanjem prizorišču najprej bila v vrtcu komunistične zveze. Način odcepljanja nekaterih od matične ZK je drugačen. In eni pajaci so le, resda žal večinoma le za odtenek, boljši . Misliim, da je jasno vidno, kakšna zapuščina je bila po 12 letih, kaj po 4.

 
slaba tolažba oz slab argument:)

da je danes bolje kot 2008 je dejstvo, ki se je IJju in SDS zgodila. V obliki svetovne konjukture. Se spomniš, kako je IJ nasprotoval subvencioniranju revoza, potem se pa prvi vozikal v novem renaultu? Da je v prvem kvartalu ta malček dal močan pospešek k izvozu in rasti BDP, s katero se kiti danes.

Osebna svoboda in sproščenost? Ne vem, danes je nekdo, ki se s stilom vladanja ne strinja, apriori komunajzar - kot 1948 informbirojevec ali pa zahodna agentura - prav velikih razlik sam ne vidim, lahko sem le srečen, da se piše leto 2008 in smo člani eu, da se zgodovina ne rima popolnoma.

IJ se je odlepil, ko je prišlo do konflikta na relaciji z ASK - takrat se je pojavila nujnost ukrepanja, potemtakem vas ne moti, da je začel delovati in uresničevati mandat, ki ga je dobil od nas volilcev že 2004 in ne šele po pizdariji, ko so se tajkuni, s katerimi je uspešno kohabitiral, sneli z verige. Slab argument, da je pa IJ za odtenek boljši in zato vreden podpore ter ga celo promovirati kot alternativo tistim, ki so se naslajali 14 let pred njim.