Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

purinoli sporočil: 8.690
Zadnja sprememba: purinoli 03.09.2008 14:55

Wytloff je napisal(a):

aja? in kdo ga bo spravil v arest? in kdo bo sploh presodil koliko so dokazi "neizpodbitni"? za mnoge forumaše tukaj (ti si gotovo med njimi) niso nobeni dokazi dovolj dobri, če niso v njihov prid (samo spomni se kako si negiral reference nobelovemu nagrajencu). če bi janšo posneli pri tem, ko je sprejemal podkupnino, bi rekli da je samo preizkušal poštenost fincev, potem pa jih je mislil prijavit. ali pa da je bil to njegov dvojček, nemara klon v službi in pod komando "cvikla in ostalih jurišnikov sd".
 Pa po vrsti, kolega. Reference Nobelovcu Al Goru lahko sesuje vsak srednješolec brez problemov. Ravno tako Nobelovcu, ki je 1907 ( pribl) dobil Nobelovo za medicino, ki je ena večjih sramot Odbora za Nobelovo. Enako velja za Nobelovo za mir, ki jo je dobil terorist Arafat. ( če imaš v mislih te obskurne tipe).

Zame so neizpodbitni dokazi pač dokazi na sodišču, ne glede na to, kaj si jaz ali kdo drug misli o sodstvu. Dokazi v smislu Kosa : "sklepam, da črka J pripada Janši" so pa ravno to, kar ti meni očitaš. Ker so "dokazi" dobri za naše, so nedvomno pravi. Jaz sicer glede na mnenje o politikih dopuščam možnost, da je JJ kriv, ma vi ste ga pa že obsodili, ne? Porko dijo dižgracijato, tudi v mojem imenu je J. Ergo? Sem dobil podkupnino? Pri polni zavesti izjavljam, da ne. Ti pa lahko razglabljaš še naprej, da J ni samo JJ.

Purinoli

P.S. In dodajam, da niti slučajno nisem kak JJ fan. Sem pa bil solidaren z njim, ko mu jesodila okupatorska vojska in zdajle, ko mu sodi infrardeča falanga tepcev, ki še timinga za take rabote ne znajo uredit. Tako brozgo se zliva teden pred volitvami, ko niti teoretičnih šans ni za to, da se ovrže, ne pa 3 tedne pred volitvami.

AMATERJI