Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24781 sporočil: 3.126

purinoli je napisal(a):

 
Ni čisto tako. Če se bodo pokazali neizpodbitni dokazi kjerkoli, da je prejel podkupnino, bo šel drugič v arest . In to za dolgo in ne po krivici. Dokler je pa zadeva na nivoju Rop-JJ-Sanader in to znova brez dokazov, je pa to samo primitiven in cenen predvolilni manever, ki pa med ovčkami zagotovo uspeva.

Po koncu volitev se bo pa kdo malce med vrsticami opravičil, da so ga napačno interpretirali. Ali pa, če obstajajo dokazi, poslal JJ v zapor, kamor bi spadal, če je prejel podkupnino.

Vsakdo lahko lansira karkoli, če vzame v zakup tudi posledice. Če bi bil jaz novinar s podporo in zagotovili, da sem varen, bi lansiral npr. novico, da je Kučan potegnil 1 M € od Izraelcev za škart kanone 155, ki so povrh še usmrtili SLO vojaka in pohabili drugega. Ampak brez dokazov je to samo ( kot bi rekel oni Kos) : "sklepam, da sta Kučan & Kacin......"

Purinoli
aja? in kdo ga bo spravil v arest? in kdo bo sploh presodil koliko so dokazi "neizpodbitni"? za mnoge forumaše tukaj (ti si gotovo med njimi) niso nobeni dokazi dovolj dobri, če niso v njihov prid (samo spomni se kako si negiral reference nobelovemu nagrajencu). če bi janšo posneli pri tem, ko je sprejemal podkupnino, bi rekli da je samo preizkušal poštenost fincev, potem pa jih je mislil prijavit. ali pa da je bil to njegov dvojček, nemara klon v službi in pod komando "cvikla in ostalih jurišnikov sd".

Neposredni odgovori na sporočilo št. 307960

Strani: 1

anon-76818 sporočil: 4.031

Wytloff je napisal(a):

aja? in kdo ga bo spravil v arest? in kdo bo sploh presodil koliko so dokazi "neizpodbitni"? za mnoge forumaše tukaj (ti si gotovo med njimi) niso nobeni dokazi dovolj dobri, če niso v njihov prid (samo spomni se kako si negiral reference nobelovemu nagrajencu). če bi janšo posneli pri tem, ko je sprejemal podkupnino, bi rekli da je samo preizkušal poštenost fincev, potem pa jih je mislil prijavit. ali pa da je bil to njegov dvojček, nemara klon v službi in pod komando "cvikla in ostalih jurišnikov sd".
 Mislim, da kljub vsemu hudo precenjuješ privrženost SDS volivcev Janši in njihovo prislovično fanatičnost. Med drugim, Janše niso nikoli podpirale samo nezadovoljne kmečko-delavske množice , katerim bi  še nekako bilo možno očitati nizko razgledanost in zaverovanost v kult osebnosti,  temveč so se zanj izrekali tudi marsikateri priznani intelektualci in izpričani demokrati (recimo Jančar). Govoriš, da za mnoge forumaše tukaj "nobeni dokazi niso dovolj dobri"... Jaz te pa vprašam: kje so dokazi ? Kakšni so ti dokazi ?  Kdo jih skriva ? Ko mi jih bo kdorkoli (nevtralen) predstavil, se bom strinjal, da je Janša lopov in da mora v čuzo. Z njim pa tudi Zidar, Šrot, Janković, po možnosti še pa Kučan & co. (ko jim bo dokazana krivda, seveda). Kriminal je pač kriminal, tako za desne, kot za leve.
purinoli sporočil: 8.690
Zadnja sprememba: purinoli 03.09.2008 14:55

Wytloff je napisal(a):

aja? in kdo ga bo spravil v arest? in kdo bo sploh presodil koliko so dokazi "neizpodbitni"? za mnoge forumaše tukaj (ti si gotovo med njimi) niso nobeni dokazi dovolj dobri, če niso v njihov prid (samo spomni se kako si negiral reference nobelovemu nagrajencu). če bi janšo posneli pri tem, ko je sprejemal podkupnino, bi rekli da je samo preizkušal poštenost fincev, potem pa jih je mislil prijavit. ali pa da je bil to njegov dvojček, nemara klon v službi in pod komando "cvikla in ostalih jurišnikov sd".
 Pa po vrsti, kolega. Reference Nobelovcu Al Goru lahko sesuje vsak srednješolec brez problemov. Ravno tako Nobelovcu, ki je 1907 ( pribl) dobil Nobelovo za medicino, ki je ena večjih sramot Odbora za Nobelovo. Enako velja za Nobelovo za mir, ki jo je dobil terorist Arafat. ( če imaš v mislih te obskurne tipe).

Zame so neizpodbitni dokazi pač dokazi na sodišču, ne glede na to, kaj si jaz ali kdo drug misli o sodstvu. Dokazi v smislu Kosa : "sklepam, da črka J pripada Janši" so pa ravno to, kar ti meni očitaš. Ker so "dokazi" dobri za naše, so nedvomno pravi. Jaz sicer glede na mnenje o politikih dopuščam možnost, da je JJ kriv, ma vi ste ga pa že obsodili, ne? Porko dijo dižgracijato, tudi v mojem imenu je J. Ergo? Sem dobil podkupnino? Pri polni zavesti izjavljam, da ne. Ti pa lahko razglabljaš še naprej, da J ni samo JJ.

Purinoli

P.S. In dodajam, da niti slučajno nisem kak JJ fan. Sem pa bil solidaren z njim, ko mu jesodila okupatorska vojska in zdajle, ko mu sodi infrardeča falanga tepcev, ki še timinga za take rabote ne znajo uredit. Tako brozgo se zliva teden pred volitvami, ko niti teoretičnih šans ni za to, da se ovrže, ne pa 3 tedne pred volitvami.

AMATERJI
anon-87805 sporočil: 1.008

Wytloff je napisal(a):

aja? in kdo ga bo spravil v arest? in kdo bo sploh presodil koliko so dokazi "neizpodbitni"? za mnoge forumaše tukaj (ti si gotovo med njimi) niso nobeni dokazi dovolj dobri, če niso v njihov prid (samo spomni se kako si negiral reference nobelovemu nagrajencu). če bi janšo posneli pri tem, ko je sprejemal podkupnino, bi rekli da je samo preizkušal poštenost fincev, potem pa jih je mislil prijavit. ali pa da je bil to njegov dvojček, nemara klon v službi in pod komando "cvikla in ostalih jurišnikov sd".

*****

Strani: 1