Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-24781 sporočil: 3.126

samog je napisal(a):


Kako simptomatično ...

Prav nič se ne čudim, da bo Finska kot najmanj skorumpirana država na svetu postala za podalpske butalce hkrati tudi najbolj osovražena država ...

Vesel bi bil scenarija v katerem bi JJ dobil veliko večino glasov na volitvah, potem pa bi mu bila na (finskem seveda, nisem tak utopist, da bi verjel v kaj takega na slovenskem) sodišču dokazana krivda ...
na finskem sodišču janši nikoli ne bo dokazana krivda, ker on njih sploh ne zanima kot krivec. fince zanima kdo je podkupoval, kajti ta je kršil finske zakone. to, da je bil na drugi strani nek janez janša naj zanima predvsem nas. nekomu bo torej dokazano, da je podkupil jj-ja, vendar sem prepričan, da bo barbara brezigar ali kakšna podobna figura ugotovila, da to še ni razlog za ovadbo jj.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 307913

Strani: 1

anon-43872 sporočil: 876

Wytloff je napisal(a):

na finskem sodišču janši nikoli ne bo dokazana krivda, ker on njih sploh ne zanima kot krivec. fince zanima kdo je podkupoval, kajti ta je kršil finske zakone. to, da je bil na drugi strani nek janez janša naj zanima predvsem nas. nekomu bo torej dokazano, da je podkupil jj-ja, vendar sem prepričan, da bo barbara brezigar ali kakšna podobna figura ugotovila, da to še ni razlog za ovadbo jj.

Drži. Neprecizno sem se izrazil. Vonj po podalpski greznici pa bi v tem primeru vsekakor daleč zaudarjal.
purinoli sporočil: 8.690

Wytloff je napisal(a):

na finskem sodišču janši nikoli ne bo dokazana krivda, ker on njih sploh ne zanima kot krivec. fince zanima kdo je podkupoval, kajti ta je kršil finske zakone. to, da je bil na drugi strani nek janez janša naj zanima predvsem nas. nekomu bo torej dokazano, da je podkupil jj-ja, vendar sem prepričan, da bo barbara brezigar ali kakšna podobna figura ugotovila, da to še ni razlog za ovadbo jj.
 
Ni čisto tako. Če se bodo pokazali neizpodbitni dokazi kjerkoli, da je prejel podkupnino, bo šel drugič v arest. In to za dolgo in ne po krivici. Dokler je pa zadeva na nivoju Rop-JJ-Sanader in to znova brez dokazov, je pa to samo primitiven in cenen predvolilni manever, ki pa med ovčkami zagotovo uspeva.

Po koncu volitev se bo pa kdo malce med vrsticami opravičil, da so ga napačno interpretirali. Ali pa, če obstajajo dokazi, poslal JJ v zapor, kamor bi spadal, če je prejel podkupnino.

Vsakdo lahko lansira karkoli, če vzame v zakup tudi posledice. Če bi bil jaz novinar s podporo in zagotovili, da sem varen, bi lansiral npr. novico, da je Kučan potegnil 1 M € od Izraelcev za škart kanone 155, ki so povrh še usmrtili SLO vojaka in pohabili drugega. Ampak brez dokazov je to samo ( kot bi rekel oni Kos) : "sklepam, da sta Kučan & Kacin......"

Purinoli

Strani: 1