Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

romy89 sporočil: 502
Zadnja sprememba: romy89 03.09.2008 13:42

gregorm je napisal(a):
Daj naj gre kdo Roka Praprotnik vprašat, kako je on vpleten v ta finski prispevek. Vam zagotavljam, da se o vlekel ven kot finski novinar včeraj na Odmevih: "tega vam ne bom povedal", "tega vam ne želim povedati", "tega vam ne morem povedati". No, se kdo upam spraviti na kolega novinarja Praprotnika? Aja, saj res: novinarji (sploh slovenski) so en tak cvet objektivnosti in profesioanalnost, da imajo vedno prav in so vedno nedložni in pošteni. Potem pa svizec ... Btw, tudi mene zelo zanima, kdo je J. Naj mi že zaboga povejo in pokažejo papirje. Ali pa Finci izdajo nalog za aretacijo JJ. ASAP! Da bomo res še pred volitvami doživeli aretacijo vseh aretacij. In najs se vpletenim sodi. Ker potem bo šele zanimivo za SLO politično sceno: če je JJ kriv ali pa nedolžen. "Nikoli več ne bo tako kot je bilo."
 Posladek s Siola:

Kos: Vprašajte Zgago in Berglunda

Ljubljana
- Drago Kos je v zvezi s podatkom, da je finskega novinarja Magnusa Berglunda pripeljal Blaž Zgaga, pojasnil: "Ko se je tu pojavil, sem prvič slišal to, da bo Zgaga sploh zraven." V torek je Berglund na TV Slovenija dejal, da je imel po Sloveniji vodiča, katerega imena pa ni hotel povedati.

"Ta novinar je mene našel sam že pred tremi meseci. Ko se je tu pojavil, sem prvič slišal to, da bo Zgaga sploh zraven. Zakaj pa je Zgaga to naredil oz. zakaj sta tak izbor sogovornikov izbrala, pa se boste morali z njimi zmeniti," je poudaril Kos v zvezi z vprašanjem, zakaj je Zgaga Berglunda pripeljal med drugim prav k njemu, poslancu SD Milanu M. Cviklu in direktorju Sistemske tehnike Milanu Švajgerju. ________
 
Hehe, dol padeš. Dajte ga malo manj sračkati, no. Ali je bila Spomenka tudi zraven na ekskurziji? ROTFL.