Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Plačati ali ne položnice redarstva?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-72235 sporočil: 914
Ko smo že pri ugledu in morali: raje spodbujajte red kakor prekrške in goljufije. Hajduška filozofija volilcev SDS je prisotna tudi v komentarjih tega članka

Neposredni odgovori na sporočilo št. 307524

Strani: 1

anon-166829 sporočil: 5.290
[Glavni forum] Tema: Re: Plačati ali ne položnice redarstva?
[#307541] 03.09.08 10:26 · odgovor na: anon-72235 (#307524)
Odgovori   +    0

grechg je napisal(a):
Ko smo že pri ugledu in morali: raje spodbujajte red kakor prekrške in goljufije. Hajduška filozofija volilcev SDS je prisotna tudi v komentarjih tega članka
Točno tako! Gregor666 je ful pameten, vse ve in zna ter je straaaaaaaaaaašno pošten. Posmehuje se vsem in vsakomur, ki mu ni po godu. Sprašuje pa samo kako se izogneš davkom, kdaj se izogneš izterjavi neplačanega dolga, kadaj ni potrebno plačati prispevkov in podobno.

Ker se je posmehoval meni, da nimam pojma o pravu, sem mu odgovorila na vprašanje. Pa mi je bilo takoj žal, bolje bi bilo, da ne bi. Imaš prav, da je to samo spodbujanje prekrškov in goljufije. Ne bo se več ponovilo!
anon-9939 sporočil: 17.846
[Glavni forum] Tema: Re: Plačati ali ne položnice redarstva?
[#307548] 03.09.08 10:29 · odgovor na: anon-72235 (#307524)
Odgovori   +    0

grechg je napisal(a):
Ko smo že pri ugledu in morali: raje spodbujajte red kakor prekrške in goljufije. Hajduška filozofija volilcev SDS je prisotna tudi v komentarjih tega članka

Brez posebne želje braniti volilce SDS se mi pa vendarle zdi, da je "hajduška filozofija" dokaj enakomerno razporejena po celotnem volilnem telesu. Miselnost, da je cool   "prelisičiti sistem" je zakoreninjena globoko kar je že ugotavljal Fran Levstik (Martin Krpan, etc...).

Strani: 1