Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

novica sporočil: 5.397
res je škandal pijanče in navadne cestne prestopnike primerjati s politiki? to je res škandal, zaradi katerega bi morali pijančki in prestopniki tožiti vsak medij. k sreči te primerjave v tem prispevku ni bilo in me ne noben pijanček in prestopnik ne bo mogel tožiti. in, ne, to ni bil članek...zgolj kratka izjava nekoga, ki odlično pozna tako slovenijo kot finsko, celo nekoliko bolje kot janša.
novica

Neposredni odgovori na sporočilo št. 307501

Strani: 1

vitara sporočil: 447

novica je napisal(a):
res je škandal pijanče in navadne cestne prestopnike primerjati s politiki? to je res škandal, zaradi katerega bi morali pijančki in prestopniki tožiti vsak medij. k sreči te primerjave v tem prispevku ni bilo in me ne noben pijanček in prestopnik ne bo mogel tožiti. in, ne, to ni bil članek...zgolj kratka izjava nekoga, ki odlično pozna tako slovenijo kot finsko, celo nekoliko bolje kot janša.
novica
 
Ti povej kdo pa je ta Smolej, ki je tak uspešen poslovnež. Nikoli slišal.
vitara sporočil: 447
Zadnja sprememba: vitara 03.09.2008 10:20

novica je napisal(a):
res je škandal pijanče in navadne cestne prestopnike primerjati s politiki? to je res škandal, zaradi katerega bi morali pijančki in prestopniki tožiti vsak medij. k sreči te primerjave v tem prispevku ni bilo in me ne noben pijanček in prestopnik ne bo mogel tožiti. in, ne, to ni bil članek...zgolj kratka izjava nekoga, ki odlično pozna tako slovenijo kot finsko, celo nekoliko bolje kot janša.
novica
 
Opomba urednishtva: M. V. Smolej zhivi od leta 1971 na Finskem, od 1991 do 1993 je deloval kot uradni pooblashchenec RS na Finskem, bil med drugim tajnik slovenske delegacije na vrhunskem zasedanju KEVS-a v Helsinkih leta 1992, v letih 1981-1983 finski diplomat v Bagdadu, v Lajovchevem Udba.netu pa je zapisan kot tuji diplomat in sodelavec Udbe. Je tudi veteran vojne za Slovenijo.)


http://www.google.si...molej&meta< /a> =


Je mogoče to ta poslovnež in tako dober poznavalec Slovenije in Finske?
vitara sporočil: 447

novica je napisal(a):
res je škandal pijanče in navadne cestne prestopnike primerjati s politiki? to je res škandal, zaradi katerega bi morali pijančki in prestopniki tožiti vsak medij. k sreči te primerjave v tem prispevku ni bilo in me ne noben pijanček in prestopnik ne bo mogel tožiti. in, ne, to ni bil članek...zgolj kratka izjava nekoga, ki odlično pozna tako slovenijo kot finsko, celo nekoliko bolje kot janša.
novica
 
http://www.dnevnik.s...ik/252474/< /a>


Bo to kaj bolje. Lepo te prosim "novinarček", a se vam je vsem skeglal, daj mal preberi kaj je o njem napisal Dnevnik.

Strani: 1