Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-92234 sporočil: 86
Sezona 2 epizoda 1.:
Slovenijo blatijo v svetu Slovenci! Ne Cista laz. Samo en Slovenec. Nehaj JJ govoriti vedno v prvi osebi mnozine. Pac si padel. Tudi jaz bi sprejel podkupnino, ce bi mi jo kdo ponudil. In Za konec: Zgodba se jezacela odvijati v AVstriji, nam sosednji drzavi, ko WW-u niso zeleli izplacati 300.000 ne Sitov (da ne bo pomote) ampak EURckov. tristo tauzent. Od tu se zacne zgodba o korupciji dragi JJ.
JJ letos ne bo na volitvah, ker je trenutrno v priporu (ali bi vsaj moral biti). To se sedaj smeji Zidarju in druscini.
En slovenski pregovor pravi: Kdor drugemu jamo koplje...itd.
Zapor je bil Janseva odkocna deska, pa tudi njegov konec.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 307287

Strani: 1

anon-119197 sporočil: 9.214
Oh, kako si zelim, da bi tud jaz bil tako pronicljive pameti.

Pa sem samo en navaden bebec, kaj morem...
anon-128542 sporočil: 103
Slovenijo v tujini blatijo Slovenci.  Te ne štejem  med naše državljane .To so UDBOvski krvopijavkarji in ZKJ -vsji verski fanatiki.Med režiserje afere pozablate omenjati lepo ptičjo osebo!
anon-111712 sporočil: 416
Živele jugoslavija živel Tito!
anon-47151 sporočil: 549

dezider je napisal(a):
.......... Zgodba se jezacela odvijati v AVstriji, nam sosednji drzavi, ko WW-u niso zeleli izplacati 300.000 ne Sitov(da ne bo pomote) ampak EURckov. tristo tauzent..... 
Izsečki ioz finske oddaje s komentarji:

VO: In February 2007 money is transferred (from Finland) to an account held by Rield Handelsgesellschaft m.b.H. Riedl then forwards 2,8 million euros to businessman Walter Wolf.  Ali ni Valter Wolf dobil 8,3 miljona???  (Graphic screen: 278 million euros, 7.5 %, 21 million euros.)  7,5% od 278 miljonov evrov je 20,850.000,00 eurov. Kje je 150.000,00 evrov ???? Graphics: Patria– Riedl, Wien 14 Million – Jure Cekuta 2,8 Million – Walter Wolf 8,3 Million) = skupaj 25,1 miljona
VO: The Finnish police issued a warrant for Wolf’s arrest. Wolf’s role in the deal has been pivotal. Unable to contact him, I must look for another agent.  (Graphics: Patria Riedl, Wien 14 Million – Rudolf Leban, Ljubljana 5 Million – Jure Cekuta 2,8 Million – Walter Wolf 8,3 Million) = skupaj 30,1 miljona Sedaj se sprašujem, ali je Patria nakazala 21 miljonov (20,85 ??) 25,1 miljona ali 30,1 miljona ali pa samo 14 miljonov, kot je osnovno dobil Riedel, ker so istem scenariju različni podatki. 
anon-3916 sporočil: 1.205

dezider je napisal(a):
Sezona 2 epizoda 1.: Slovenijo blatijo v svetu Slovenci! Ne Cista laz. Samo en Slovenec. Nehaj JJ govoriti vedno v prvi osebi mnozine. Pac si padel. Tudi jaz bi sprejel podkupnino, ce bi mi jo kdo ponudil. In Za konec: Zgodba se jezacela odvijati v AVstriji, nam sosednji drzavi, ko WW-u niso zeleli izplacati 300.000 ne Sitov (da ne bo pomote) ampak EURckov. tristo tauzent. Od tu se zacne zgodba o korupciji dragi JJ. JJ letos ne bo na volitvah, ker je trenutrno v priporu (ali bi vsaj moral biti). To se sedaj smeji Zidarju in druscini. En slovenski pregovor pravi: Kdor drugemu jamo koplje...itd. Zapor je bil Janseva odkocna deska, pa tudi njegov konec.

Ne vem če si ti Dezider najbolj primeren za obtoževanje JJ, da je prejel podkupnino od Patrije. Priznaš, da bi tudi ti vzel podkupnino, če bi ti jo kdo ponudil! Pa ti si moralna kreatura, pokvarjen potencialen kriminalec, ki si tako zabit, da to še javno razglašaš.
kzupanc sporočil: 10.519

dezider je napisal(a):
Sezona 2 epizoda 1.: Slovenijo blatijo v svetu Slovenci! Ne Cista laz. Samo en Slovenec. Nehaj JJ govoriti vedno v prvi osebi mnozine. Pac si padel. Tudi jaz bi sprejel podkupnino, ce bi mi jo kdo ponudil. In Za konec: Zgodba se jezacela odvijati v AVstriji, nam sosednji drzavi, ko WW-u niso zeleli izplacati 300.000 ne Sitov (da ne bo pomote) ampak EURckov. tristo tauzent. Od tu se zacne zgodba o korupciji dragi JJ. JJ letos ne bo na volitvah, ker je trenutrno v priporu (ali bi vsaj moral biti). To se sedaj smeji Zidarju in druscini. En slovenski pregovor pravi: Kdor drugemu jamo koplje...itd. Zapor je bil Janseva odkocna deska, pa tudi njegov konec.
 
De nis ti Zidar al pa negova žlahta? Če ne s pa mal usekan.

Strani: 1