Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vsak drugi meni, da je bil Janša podkupljen

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-2085 sporočil: 513
Hm ....

Rok Praprotnik (Dnevnik) se nekam pogosto pojavlja v oddajah in intervjujih Magnusa Berglunda, ki pokriva to zgodbo o Patrii. Tudi ta moment je na Finskem ... in je že intervjujal Berglunda ter to objavil v Dnevniku.

Logično sklepam, da je bil Praprotnik Berglundova vez v Sloveniji: mu priskrbel vse sogovornike, dokumente, namige. Kot vemo, ima Praprotnik dobre zveze pri ljudeh, s katerimi si deli skupni interes: zamere do Janše (hint: afera Sova itd). Logično sklepam.

In g. Praprotnik se pač ne špara. Odkriva tajne lokacije tujih obveščevalnih služb v SLO, tujim novinarjem podtika sumljive dokumente, njegova značilnost pa so članki v slogu FoxNews-a: "izvedeli smo", "govori se", "po neuradnih virih", "po naših podatkih", "domnevno", . Ena sama megla, ki jo spretno izkoriščajo politični manipulantorji. G. Praprotnik pa dobiva nagrade za novinarsko odločnost in profesionalnost.

Seveda se g. Praprotnik vedno loti ljudi z enega poitičnega pola. Objektivno? Presodite sami.

Ampak meni nekaj smrdi. Logično sklepam.


Sicer pa: če se izkaže, da je JJ kriv, naj gre na Dob sedet. Skupaj z Bavčarjem, Šrotom, Ropom itd.

Jaz sem svoje že povedal: razsvetlejnega absolutista rabimo. Pa naj bo to France Bučar, Otto von Habsburg ali pa Mičo Mrkaić. Vsak bo boljši od teh pezdetov, ki jih zdaj gledamo po TV.