Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253

0902ISXdX je napisal(a):


Pa se ti zdi normalno, da nek novinar zahteva izjavo vlade o dokumentih, ki jih bojda ima... a teh dokumentov ne pokaže?

Jah, se tebi zdi pametna odlocitev, da reces "fuck off", potem moras pa nekaj dni pozneje te stvari, ki bi jih lahko povedal ze novinarju (predvsem o necednih spregah opozicija-ST-kos) povedati na tiskovki, potem ko ze izbruhne sranje?

Po moje bi novinar precej drugace zastavil prispevek, ce bi mu kdo razlozil stvari, ki so ze vsakemu od nas tu jasne. Poglej kaksne oslarije je kvasil, recimo implicitno povezuje Wolfovo ulico z Walterjem Wolfom, pravi  da je WW celebrity (what the fuck, celebrity je Damijan Murko, ne pa WW). Verjetno bi bistveno manj poudarka dal izjavam kosa in direktorja ST, ce bi vlada razkrila te povezave, ki tujcem pac niso ocitne.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 307031

Strani: 1

anon-76887 sporočil: 18.121

bc123a je napisal(a):


Jah, se tebi zdi pametna odlocitev, da reces "fuck off", potem moras pa nekaj dni pozneje te stvari, ki bi jih lahko povedal ze novinarju (predvsem o necednih spregah opozicija-ST-kos) povedati na tiskovki, potem ko ze izbruhne sranje?

Po moje bi novinar precej drugace zastavil prispevek, ce bi mu kdo razlozil stvari, ki so ze vsakemu od nas tu jasne. Poglej kaksne oslarije je kvasil, recimo implicitno povezuje Wolfovo ulico z Walterjem Wolfom, pravi da je WW celebrity (what the fuck, celebrity je Damijan Murko, ne pa WW). Verjetno bi bistveno manj poudarka dal izjavam kosa in direktorja ST, ce bi vlada razkrila te povezave, ki tujcem pac niso ocitne.


Vse kar si napisal drži in se strinjam, vendar ne ti, ne jaz ne veva, kako je komunikacija novinar-vlada potekala.
Vsekakor je tole zelo zadrenaliziralo predvolilni boj, da ne bo tak dolgčas, kot je bil dvoboj Peterle:antiPeterle ;-)

Grem pa še enkrat prebrati transkript, ker se "fuck off odgovora" ne spomnim ;-)

Strani: 1