Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

odvisnik sporočil: 4.535
Delitev na 96 blokov naj bi tudi olajšala usklajevanje fleksibilnim porabnikom v industriji in drugim večjim porabnikom, denimo pri polnjenju e-avtomobilov.

Nisem stromar ali direktor podjetja, ki rabi strom v proizvodnji, a menim, da je zgornja izjava totalno mimo.

To bi lahko povzrocilo sam vecje spice po moci pri 15 minutni porabi.
Kar pa ne vem, ce je ravno dobro za omrezje.
Ce se kar naenkrat potegne prevec stroma ven.

vm-kiva