Izbrani forum: Glavni forum
Izbrana tema: članek Nova slika trgovanja na energetskih borzah: ne 24 ur, ampak 96 blokov po 15 minut
Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...
[#3069705] 02.10.25 07:00
Nisem stromar ali direktor podjetja, ki rabi strom v proizvodnji, a menim, da je zgornja izjava totalno mimo.
To bi lahko povzrocilo sam vecje spice po moci pri 15 minutni porabi.
Kar pa ne vem, ce je ravno dobro za omrezje.
Ce se kar naenkrat potegne prevec stroma ven.
