Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Je Patrija \'podmazala\' Janšo?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-2085 sporočil: 513
Eh ...

Se mi kdo pridruži?

Zbiram podpise za referendum za ukinitev parlamentarne demokracije v SLO.
Hkrati bi Franceta Bučarja okronali za dosmrtnega absolutističnega cesarja vseh Slovencev. Mičo M. bi bil pa njegov kancler.

In če bomo pridni, iskreni in bo nekaterim pošteno žal ... in če bo travica zaigrala, potem lahko čez nekaj let premislimo, če se vrnemo spet na stari sistem.

;-)

Neposredni odgovori na sporočilo št. 306923

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Re: Je Patrija 'podmazala' Janšo?
[#306974] 02.09.08 17:02 · odgovor na: anon-2085 (#306923)
Odgovori   +    0

gregorm je napisal(a):
Eh ... Se mi kdo pridruži? Zbiram podpise za referendum za ukinitev parlamentarne demokracije v SLO. Hkrati bi Franceta Bučarja okronali za dosmrtnega absolutističnega cesarja vseh Slovencev. Mičo M. bi bil pa njegov kancler. In če bomo pridni, iskreni in bo nekaterim pošteno žal ... in če bo travica zaigrala, potem lahko čez nekaj let premislimo, če se vrnemo spet na stari sistem. ;-)

Hmm, nisi edini... Tajski demonstranti, ki te dni blokirajo vladno palaco, zahtevajo, da se ukine parlamentarni sistem, in da se v parlament direktno izvoli najvec 30% poslancev, ostale pa naj kar kralj imenuje. Ker je baje narod preneumen...
crt sporočil: 27.157
[Glavni forum] Tema: Re: Je Patrija 'podmazala' Janšo?
[#306993] 02.09.08 17:38 · odgovor na: anon-2085 (#306923)
Odgovori   +    0

gregorm je napisal(a):
Eh ... Se mi kdo pridruži? Zbiram podpise za referendum za ukinitev parlamentarne demokracije v SLO. Hkrati bi Franceta Bučarja okronali za dosmrtnega absolutističnega cesarja vseh Slovencev. Mičo M. bi bil pa njegov kancler. In če bomo pridni, iskreni in bo nekaterim pošteno žal ... in če bo travica zaigrala, potem lahko čez nekaj let premislimo, če se vrnemo spet na stari sistem. ;-)
 
pridruzujem se tej lepi ideji. sicer se mi zdi se bolj primeren otto von habsburg, ampak vseeno gres po moje v pravo smer :)

Strani: 1