Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Državna pomoč kupcem nepremičnin v Veliki Britaniji

Teme v drugih forumih o teh vsebini:   Nepremičnine (3)

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-119197 sporočil: 9.214
Zadnja sprememba: anon-119197 02.09.2008 15:58
Skusam razumeti, kako Pia dojema stvarnost (baje je ze kar priletna gospa) :)

Ona mogoce misli, da nepremicninski pok pomeni vojno, streljanje, splosno revscino, mnozicne trailer parke, narkomane v vsaki hisi itd... Neke apokalipticne variante. Tjah, tako hudo pa menda ja ne bo nikdar. Ce pa bo, pa bo, jebiga.

Res pa me zanima, koliko realnih referenc ima in ce lahko svetuje, kako lazje skozi zivljenje... Spet je pa odvisno, kaj si kdo predstavlja kot zivljenje...

Da vidim, koliko ji je realno Kiyosaki pomagal v zivljenju, pac.

PS: Izgleda, da ne bo nobenega odgovora do jutri ali do vecera ali kako. Je izgubila voljo, da nas spametuje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 306902

Strani: 1

anon-166829 sporočil: 5.290

dalex je napisal(a):
Skusam razumeti, kako Pia dojema stvarnost (baje je ze kar priletna gospa) :)

Ona mogoce misli, da nepremicninski pok pomeni vojno, streljanje, splosno revscino, mnozicne trailer parke, narkomane v vsaki hisi itd... Neke apokalipticne variante. Tjah, tako hudo pa menda ja ne bo nikdar. Ce pa bo, pa bo, jebiga.

Res pa me zanima, koliko realnih referenc ima in ce lahko svetuje, kako lazje skozi zivljenje... Spet je pa odvisno, kaj si kdo predstavlja kot zivljenje...

Da vidim, koliko ji je realno Kiyosaki pomagal v zivljenju, pac.

PS: Izgleda, da ne bo nobenega odgovora do jutri ali do vecera ali kako. Je izgubila voljo, da nas spametuje.
 Kje pa! Sploh ne! Jaz dobro vem, da je to balon, ki se naredi v glavah nekaterih in ko se razleti, se
gnoj napuha razlije po vseh njegovih možganih. Problem pa je samo v tem, da on tega sploh ne opazi!

Strani: 1