Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Začetek »izgona« Kitajcev iz Pirellija

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

GV-1113 sporočil: 2.317
Prav je z vidika recipročnosti že, ampak tu je Zahod zamudil 30 let, da bi pritisnil na Kitajce. In v tem času so oni s pomočjo joint venture podjetij usvojili tehnologijo.

Zdaj je prepozno, povratka nazaj ni več.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3060757

Strani: 1

MAN-354355 sporočil: 564
[Glavni forum] Tema: Začetek »izgona« Kitajcev iz Pirellija
[#3060777] 29.04.25 21:00 · odgovor na: GV-1113 (#3060757)
Odgovori   +    3
avtomobilskih gum se vedno ne znajo narediti dobrih, sprinklerje ki so totalno primitiven sistem sem narocil iz Kitajske vsak deluje drugace, njihovi avtomobili imajo dobo trajanja 5 let, moj Audi pa dela ze 20 let v nulo. Se Kitajsko turbino za avto sem kupil pa pusca olje kot za stavo, zdrzala je tocno eno leto, sem sedaj narocil original in je narejena v Veliki Britaniji in deluje kot mora.

Tako da nevem kje je ta Kitajska superiornost, jaz se izogibam izdelkov iz Kitajske ker je kvaliteta porazna.

Strani: 1


vm-kiva