14 min
Najbolj brani članki danes
1 ura
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi
2 uri
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
3 ure
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
3 ure
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
3 ure
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
3 ure
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
4 ure
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
4 ure
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
4 ure
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
4 ure
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 2
4 ure
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
5 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
5 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
6 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
7 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
7 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
7 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1
7 ur
Primerjava: v kateri banki imajo najvišje plače
8 ur
Namesto da bi vzel lizing za avtomobil, sem raje vložil v zeleno obveznico (Oglas)

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako je EU postala tudi oblastnik medijev?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

crt sporočil: 27.189
[Glavni forum] Tema: Kako je EU postala tudi oblastnik medijev?
[#3018745] 01.04.23 14:15 · odgovor na: 0513ANITO (#3018744)
Odgovori   +    0
ne vem, kaj tebi dela ali ne, pri sebi pa sem za vsak primer preveril, preden sem napisal in vse mi dela normalno.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3018745

Strani: 1

0513ANITO sporočil: 10.823
[Glavni forum] Tema: Kako je EU postala tudi oblastnik medijev?
[#3018746] 01.04.23 14:32 · odgovor na: crt (#3018745)
Odgovori   +    2
[]
ne vem, kaj tebi dela ali ne, pri sebi pa sem za vsak primer preveril, preden sem napisal in vse mi dela normalno.
Ne dela...nikjer razen v Toru..Niti ne na telefonu..
alpha7B5sn sporočil: 948
[Glavni forum] Tema: Kako je EU postala tudi oblastnik medijev?
[#3018760] 01.04.23 20:06 · odgovor na: crt (#3018745)
Odgovori   +    5
Glede RT International je 'sprejem' odvisen od operaterja (ti večinoma ta medij blokirajo, vsaj za splošno ljudstvo, za 'rajo' ...), bi rekel, oziroma od 'prepustnosti' vaših službenih povezav in 'filtrov'.

Za tiste, ki imamo na mobilcih aplikacijo RT (News), z blokadami (začuda) nimamo težav, niti jih ni bilo. So pa omenjeno aplikacijo (žal in pričakovano) umaknili iz mobilnih prodajaln, kar je seveda eden od prvih korakov propagande, ampak neke druge ... (Vendar, če se ne motim, se že nameščene aplikacije, vsaj na iOS, Android ne spremljam več toliko, občasno še vedno posodabljajo.)

Kdor želi prek spleta 'loviti' RT, naj si namesti na 'pametni' telefon neko VPN aplikacijo, po želji. Te so ponavadi plačljive, recimo za ~30€ na leto. Potem izbereš še nek Rusiji prijazen strežnik, sam kar neposredno ruskega, in rt.com, pa sputnik.com in podobni portali se bodo čisto normalno odpirali, seveda. Mimogrede, jaz uporabljam kar opremo od Kasperskega. (Ja, je kar treba oholeže in zblojence v EU vsaj malo dražiti ...)

Drugače pa - RT je zame bil, zadnjih 15 let daleč najboljši informativni program sploh. Njihov TV kanal sem spremljal dnevno in je tovrstne potrebe pri meni pokrival vsaj 80%-no! Se ti pa potem razne TV Slovenije, Odmevi in podobno, pa tudi zahodni medijski (mainstream) lipicanci zdijo prav smešni (...). Še to - na RT nisem nikoli občutil kakršne koli propagande! Zelo daleč od tega. Je nekaj tipičnega ruskega 'melosa' in nemotečih posebnosti (sploh, če človek ve, čemu tako). Tiste prave propagande pa je enormno veliko v resnici vsepovsod naokoli, torej drugje. Ruska propaganda, če že, je precej nedolžna, in običajno skoraj vedno le posledica neke druge, tuje propagande. To je moje osebno videnje in izkušnja. (Z drugimi besedami - jebe se jim, dokler jih nekdo ne drezne premočno.)

Strani: 1