Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

0513ANITO sporočil: 10.814
Zadnja sprememba: 0513ANITO 31.03.2023 09:42
[XDONA1]
Če je kdo tukaj ubrisan, si to ti ;)

Zanimivo je, kako enkrat daješ cent na cent, v naslednjem priuspevku pa trdiš, da je izplačilo nagrade za uspešnost pač le malenkost. Če si malo preračunaš, boš ugotovil, da neobdavčen regres in božičnica bistveno več prispevata v žep posameznika, kot npr zviševanje olajšave v naslednjih 3 letih.....

Lahko zaključiva tukaj debato, ker me očitno ne razumeš. Jaz od desnice pričakujem, da bodo sistem spremenili na bolje, ti si pač zadovoljen s tem, da ne povzročajo dodatne škode.
Jaz trdim, da desnica, ko je bila na oblasti sistema ni spremenila, ko je bila v opoziciji, pa je imela polna usta o tem, kaj bi morali narediti.
Lej jaz sem napisar resnice...Ti pa samo tisto, kar je tebi pasal...

Torej..Koliko se neobdavčen regres pozna nekomu, ki ima recimo 100.000€ prihodkov? ali pa recimo tistim, ki so vse vrnili nazaj v 50% dohodninsko stopnjo...

Kar pa se tiče Tvoje "božičnice"..Jo je pa najprej treba zaslužit...In ne...Veliko firm je ne more izpalčat, ker je nimajo od kje...

Sicer pa Golobovi, katerih del je spet slavni Puškometalec...Nameravajo Neobdavčen Regres in po novem tudi Prehrano in prevoz na delo, spet oz na novo obdavčit po zakonu o odhodnini...Torej pozabi na Neobdavčenost prej naštetega...

PS.. Če seveda niso tako nesposobni....