Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 25.03.2023 14:14
[0531Zavar]
> []
> Hmmmm, očitno vrh EU zaenkrat še noče konca vojne.
>
> Glede na količino streliva se bodo še en lep čas pokali.
>
> Striček Sam je dal komando.
>
> EU pudlji vestno izpolnjujejo ukaze.
>
> Glumac glumi dalje.
Kakšen se pa tebi zdi konec vojne, če EU&ZDA naenkrat nehata dobavljati orožje UA ?
... čuj, sicer mene nisi nič vprašal - tukaj forum.finance.si/?m=...292&single našteta dejstva so očitno pretežka za tvoj komentar - ampak kakšen se tebi zdi konec vojne, če EU&ZDA ne nehata dobavljati orožje UA ...

P.S.: isto sem na totem forumu napisal že večkrat in bom ponovil še enkrat, in sicer da razen na mirovnih pogajanjih doseženih manjših "kozmetičnih" popravkov rdeče obarvano na toti liveuamap.com/ karti država Ukrajina ne bo več nikoli ... no, lahko pa se zgodi atomski armagedon - ob norcih s prevelikimi jajci v EU&ZDA sploh nisem več ziher, da je res tako nemogoče - ampak potem ne bo več ne Ukrajine in ne Rusije, ker potem na našem planetu ne bo več ničesar ... aja, in še malo Freudove teorije nezavednega v praksi www.youtube.com/watc...TX5uvZWu3Q , da današnja sobota ne bo tako turobna ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3018325

Strani: 1

hostamox sporočil: 8.460
Glede na nesrečo v cernobilu in pestro favno tam, je uporaba jederskega orožja mogoče celo zaželena.
Mogoče je nekdo, ki piše scenarij najprej poskušal z virusom in cepivi, nadaljujemo z moznostjo jedrske vojne, tretje bo lakota, padec standarda. Ugibam.
0531Zavar sporočil: 1.219
[najobj]
> [0531Zavar]
> > []
> > Hmmmm, očitno vrh EU zaenkrat še noče konca vojne.
> >
> > Glede na količino streliva se bodo še en lep čas pokali.
> >
> > Striček Sam je dal komando.
> >
> > EU pudlji vestno izpolnjujejo ukaze.
> >
> > Glumac glumi dalje.

> Kakšen se pa tebi zdi konec vojne, če EU&ZDA naenkrat nehata dobavljati orožje UA ?

... čuj, sicer mene nisi nič vprašal - tukaj forum.finance.si/?m=...292&single našteta dejstva so očitno pretežka za tvoj komentar - ampak kakšen se tebi zdi konec vojne, če EU&ZDA ne nehata dobavljati orožje UA ...

P.S.: isto sem na totem forumu napisal že večkrat in bom ponovil še enkrat, in sicer da razen na mirovnih pogajanjih doseženih manjših "kozmetičnih" popravkov rdeče obarvano na toti liveuamap.com/ karti država Ukrajina ne bo več nikoli ... no, lahko pa se zgodi atomski armagedon - ob norcih s prevelikimi jajci v EU&ZDA sploh nisem več ziher, da je res tako nemogoče - ampak potem ne bo več ne Ukrajine in ne Rusije, ker potem na našem planetu ne bo več ničesar ... aja, in še malo Freudove teorije nezavednega v praksi www.youtube.com/watc...TX5uvZWu3Q , da današnja sobota ne bo tako turobna ...
Ok, če odfltriram ves ta tvoj standardni RT bulšit, se pa lahko le strinjava na eni točki.
Dokler bo zahod vojaško podpiral Ukrajin, je meja že in bo (zgolj več ali manj) že določena.
Say no more.
V nasprotnem pa lahko pričakujemo okupacijo, proti kateri bo ameriška okupacija Iraka videti kot piknik predstava za svetovno javnost..

Strani: 1