Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.293
Tudi zakon o istospolnih vezah je bil prepričljivo zavrnjen na referendumu.

Nakar se je našla glava, in šla veljavno ureditev izpodbijati na US, in US v enaki sestavi ne veljavno ureditev sfaširalo.

Zakon o RTV pa je US ustavilo v delu, ki se ukvarja s prenehanjem funkcije organov RTV. Namreč zakon pravi, da z dnem uveljavitve zakona preneha mandat PS in "Generalnemu vodstvu". To pa je smešno.

Ker gre za voljene/izbrane funkcije. Tudi poslancem DZ preneha mandat ne z volitvami, ampak šele s konstituiranjem novega Zbora. Podobno je z Vlado. Minister je Minister dokler ni potrjen nov Minister ali kompletna Vlada.

In ko sem mojo pravnico vprašal ali gre to lahko skozi, je rekla da se boji da ne. Da če se bo nekdo na to obesil na US, bo zakon v tem delu padel.

Onega Whathefuck-a in Urbanije tudi jaz videt ne morem. Ampak odzagat jih moraš pa po reglcih.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 3016473

Strani: 1

hostamox sporočil: 8.460
[Endimion]
Onega Whathefuck-a in Urbanije tudi jaz videt ne morem. Ampak odzagat jih moraš pa po reglcih.
Nenavadno se mi zdi, da te moti nekdo, ki nima neposrednega vpliva nate, ga ne poznaš in kar takole na daljavo posplosujes. To je pristop najstnikov ali pa zaslepljenih levičarjev ali desničarjev.

n1info.si/novice/slo...stvo-rtvs/

Tule je posnetek kovaceve, opazuj ozadje in njo,. Folk ne more brez telefona ona pa kot da ima probleme z zdravjem.
Pa so mi čisto simpatični :).
najobj sporočil: 31.906
Zadnja sprememba: najobj 21.02.2023 10:22
[Endimion]
Tudi zakon o istospolnih vezah je bil prepričljivo zavrnjen na referendumu.

Nakar se je našla glava, in šla veljavno ureditev izpodbijati na US, in US v enaki sestavi ne veljavno ureditev sfaširalo.

Zakon o RTV pa je US ustavilo v delu, ki se ukvarja s prenehanjem funkcije organov RTV. Namreč zakon pravi, da z dnem uveljavitve zakona preneha mandat PS in "Generalnemu vodstvu". To pa je smešno.

Ker gre za voljene/izbrane funkcije. Tudi poslancem DZ preneha mandat ne z volitvami, ampak šele s konstituiranjem novega Zbora. Podobno je z Vlado. Minister je Minister dokler ni potrjen nov Minister ali kompletna Vlada.

In ko sem mojo pravnico vprašal ali gre to lahko skozi, je rekla da se boji da ne. Da če se bo nekdo na to obesil na US, bo zakon v tem delu padel.

Onega Whathefuck-a in Urbanije tudi jaz videt ne morem. Ampak odzagat jih moraš pa po reglcih.
... ja, zato pa sem že dolgo nazaj forum.finance.si/?m=...781&single napisal, Janša je nor, ni pa neumen, da RTV Slovenija ne bi prevzel po predpisih ... khmm, in sem nazadnje včeraj napisal forum.finance.si/?m=...469&single , ko sem komentiral salomonske sodbe - to je samo ena izmed mnogih, spomni se istočasno(!) v Ljubljani prepovedane in po celi Sloveniji dovoljenih Titovih cest in trgov - nad slovenskimi ljudmi vzvišenih marsovcev na Ustavnem sodišču ...

Strani: 1