Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

kzupanc sporočil: 10.517
[]
To je sedaj norost, ker na tak način EU priznava, da vstopa v vojno. Ali so ji države EU dale potrditev za to? Prvič slišim, da je EK pristojna za nabavo orožja... ali pa le testirajo potrpljenje EU državljanov, ki nas tedensko, če že ne dnevno, vodijo za nos.
Tale ista Lajna pravi, da se morajo EU države zavezati k rednemu izvajanju cepilnega programa (in porabi sedaj in v bodoče nabavljenih cepiv)... sedaj ko niti stroka s področja cepiv ne upa več na glas govoriti o tem.
Ne vem, kaj naj še rečem. Imamo ugrabljeno evropsko politiko. (Nazadnje je še Macron razlagal, da bo treba razmišljati o vstopu v ukrajinsko vojno na dopusten način... hmm, torej, gremo vsi Evropejci v vojno za Donbas? Po moje so vsi že poblazneli.)
OK. Recimo, da je to relevantno vprašanje. Kdo nas je pa vprašal za istospolne poroke, posvajanje otrok v istospolne pare, teorije spola in podobne norosti? Pri Ukrajini gre za obrambo demoracije in svobode Evrope, pri tem, kar sem jaz omenil, pa ravno nasprotno: za zaton človeštva. Pri teh mojih vprašanjih bi pa res EU morala dovoliti te neumnosti šele, ko bi bile vse države ZA.