Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
Zadnja sprememba: najobj 09.02.2023 18:59
[0313EKINX]
> [najobj]

> ... OK, zaradi korektnosti do zgodovine te moram malo popravit, ker namreč rit za obrambo pred Nemci so celi danes "demokratični" Evropi reševali in s 27 milijoni žrtvovanih življenj tudi rešili od iste "demokratične" Evrope s perverzno propagando danes popljuvani in z orožjem pravzaprav napadeni Rusi,
Saj ne morem verjeti, kaksne bedarije pokajo zaslepljeni rusofili na tem forumu. Da so Rusi med IIWW resevali rit demokraticni EU??? Alooo. Rusi so skupaj z Nemci napadli Poljsko. In kako so Rusi "resili" EU, vam lahko povedo Madzari, Cehi, Poljaki, Slovaki, Latvijci... kako so pod Rusko "osvoboditvijo se 45 let ziveli v "blagostanju" in "svobodi"
... ja, ker v Evropi se je WW2 končala že 22.junija 1941, potem pa se je 27 milijonov Rusov do 9. maja 1945 štiri leta pobijalo med sabo ... eh, jebiga ...

P.S.: kot sem na totem forumu že večkrat napisal, sem videl mnogo ameriških in angleških "partizanskih" filmov o njihovih junaških bojih na koncu WW2, niti enega ameriškega in angleškega "partizanskega" filma pa nisem videl o njihovih bojih na začetku WW2, čeprav imajo zgodovinskega gradiva sl.wikipedia.org/wik...ija_Dinamo za atraktive "partizanske" filme več kot dovolj ... khmm, in da v času komunizma niti kot priročno propagando v šoli - OK, mogoče sem sedel na ušesih - za Operacijo Dinamo nisem slišal in sem za 330.000 (tristo trideset tisoč) angleških vojakov, ki so leta 1940 pred takrat še spočitimi Nemci že po enem samem tednu s kontinenta junaško pobegnili nazaj na Otok in tam na varnem počakali, da so Rusi dejansko porazili Nemce, mimogrede pa so Angleži in Američani še malo bombardirali po Nemčiji en.wikipedia.org/wik...rld_War_II , da so vsem pokazali, kdo bo po vojni v Evropi komandiral ...