Strani: 1

sopranos sporočil: 11.404
[#2649502] 18.04.17 15:13
Odgovori   +    24
En dober primer kako tem butastim levičarjem ne moreš nič dopovedati je recimo DMV. Ljudje sedaj avtomobile kupujejo in registrirajo v Nemčiji. Dokazano so prihodki iz tega naslova padli. Ampak ne, levica goni svojo. In bo očitno tako do bridkega konca.
Tas sporočil: 481
[#2649507] 18.04.17 15:37 · odgovor na: sopranos (#2649502)
Odgovori   +    7
No, desnica tudi ni kaj dosti naredila, a ne... dokler se govori o privatizaciji na papirju - ok, potem pa vse tiho... Tako da - ne "pirov" preveč farbat - vse je prilično tam tam - kar se tiče pohlepa po kontroli.... in davkih.... ;-) LP, Tanja
sopranos sporočil: 11.404
[#2649513] 18.04.17 16:18 · odgovor na: Tas (#2649507)
Odgovori   +    27
Zadnja sprememba: sopranos 18.04.2017 16:21
[Tas]
No, desnica tudi ni kaj dosti naredila, a ne... dokler se govori o privatizaciji na papirju - ok, potem pa vse tiho... Tako da - ne "pirov" preveč farbat - vse je prilično tam tam - kar se tiče pohlepa po kontroli.... in davkih.... ;-) LP, Tanja
To je res. Po drugi strani je pa tudi res, da od osamosvojitve dalje sploh nismo še imeli povsem desne vlade. Če imaš v vladi Desus, potem reform ne more biti.

Jaz že dlje časa govorim, da je edina stranka s kolikor toliko liberalnim programom zgolj NSi. In si predstavljate kako hudo mora biti zame kot ateista, da zagovarjam krščansko stranko, ker ne obstaja nobena druga stranka, ki bi se zdela vsaj kolikor toliko naklonjena podjetništvu.

Pri SDS me pa poleg drugih stvari (o katerih sedaj ne bi izgubljal besed), moti tudi to, da predvsem hoče nadomestiti sedanjo levico. In logično, da imajo ljudje raje original, kot pa nek substitut.

p.s Levica=oblast, zato se pač zaganjam v levico. Če za časa mojega življenja doživim, da bo enkrat desna vlada, potem se bom z enako vnemo zaganjal v desno oblast. Če seveda ne bodo opravljali svoje naloge oz. bodo delale na enak način kot sedaj delajo leve vlade.
Tas sporočil: 481
[#2649582] 19.04.17 09:25 · odgovor na: sopranos (#2649513)
Odgovori   +    0
No, tuidi Ljudmila Novak je v praktično istih stavkih, ko je govroila, da je nujno treba privatizirati, dejala, da lahko dobimo bsitveno boljše pondube, ampak - ne preveč dolašat blabla... Skratka - retorika precej pdoobna samooklicani levici - prodati za primerno ceno. Seveda noben ne bo rekel, da naj se proda za neprimerno, zato je tako to še lažje. kaj pa je rpimerna cena, pa noben ne pove. No, je ta, kolikor ti da nekdo najve za nekaj...
sopranos sporočil: 11.404
[#2649612] 19.04.17 13:02 · odgovor na: Tas (#2649582)
Odgovori   +    1
[Tas]
No, tuidi Ljudmila Novak je v praktično istih stavkih, ko je govroila, da je nujno treba privatizirati, dejala, da lahko dobimo bsitveno boljše pondube, ampak - ne preveč dolašat blabla... Skratka - retorika precej pdoobna samooklicani levici - prodati za primerno ceno. Seveda noben ne bo rekel, da naj se proda za neprimerno, zato je tako to še lažje. kaj pa je rpimerna cena, pa noben ne pove. No, je ta, kolikor ti da nekdo najve za nekaj...
Ja, res je. Tudi jaz nisem 100% prepričan v iskrenost NSi. Se mi zdi, da znajo to svojo držo opustiti, ko pridejo na oblast. je bilo tudi nekaj primerov, ki me je napeljalo k temu, da jih sedaj z malo večjim sumičenjem spremljam. In potem pridemo do tega, da pravzaprav nimamo stranke, ki bi zagovarjala liberalizem, gospodarstvo itd.

Sam bolj sodim stranke po tem kaj so naredile, ko so bile na oblasti. In tukaj je treba priznati da se ne leve, ne desne vlade niso izkazale. Imamo stranke z mentalito 19. stoletja, ki nam vladajo v hitro spreminjajočem se 21. stoletju.
murje sporočil: 5.120
[#3015642] 06.02.23 12:06
Odgovori   +    0
VALENTINO ROSSI

Ko že omenjate Valentina Rossija je ta vikend dosegel odlično 6. mesto na dirki 12 ur Badhursta, dirkal je z BMW M4 GT3 in s sovoznikom Augusto Farfusom.

Strani: 1